Widok

Szymon Hołownia w Kartuzach 13.06.2020 !! !!

Szymon Hołownia już w sobotę 13 czerwca, spotka się z Wami w Kartuzach!
Przyjdźcie opowiedzieć o tym, co dla Was ważne, zdobyć odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Będziemy na Was czekać o godzinie 12.00 w Parku Solidarności!

Bardzo chcemy się z Wami zobaczyć, dlatego w dobie zagrożenia koronawirusem musimy wszyscy pilnować naszego bezpieczeństwa. Nie zapominajcie o zachowywaniu odpowiedniej odległości oraz zabraniu ze sobą masek. Zadbajmy o siebie nawzajem.

*

Nie wystarczy zrobić wieców w wielkich miastach. Trzeba pojechać do Polski powiatowej, do Kołobrzegu, Koszalina, Kartuz, Tczewa do tych ludzi, którzy też chcą się poczuć obywatelami RP, a nikt z nimi poważnie o tej Polsce nie rozmawia. Ja chcę słuchać ludzi, ale też rozmawiać z nimi o tym, co my jako państwo możemy zrobić, aby rozwiązać ich palące problemy. Ponieważ rozmowa nie boli. Rozmowa jest zawsze poszerzająca. Można się poznać. Można się głębiej zrozumieć Szymon Hołownia.

Zgodnie z tą zapowiedzią, kandydat na prezydenta Szymon Hołownia już wkrótce odwiedzi Wasze miasto! Będziemy rozmawiać o sprawach, które są dla Was ważne, o palących problemach, których nie da się dostrzec rezydując w stolicy.

*

Nasz Belweder na kółkach jeździ wyłącznie dzięki wpłatom darczyńców. Pomóż Szymonowi wygrać te wybory!
https://wspieraj.holownia2020.pl/

#H20 #PrezydentRóżnychPolaków #JesteśmyWiększością
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

nie no fajnie byly ksiadz ,prowadzacy z tvn i teraz czlowiek z powiazaniami w "wsi" kandydatem na prezydenta.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten pseudokatolik nigdy nie był księdzem. Odbywał nowicjat w zakonie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

g*wno mnie to obchodzi.
Histeryków i maniaków religijnych, płaczków i teoretyków wszelkiej maści, mam po dziurki mego, wielkiego kulfona.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Potrzebujesz profesjonalisty (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich, fotografem zajmuję się już bardzo długo, ale nie mogę znaleźć profesjonalnego...

Dobór narzędzi i maszyn do produkcji (3 odpowiedzi)

Każdy przedsiębiorca doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest staranny dobór narzędzi...

kluby gay'owskie (67 odpowiedzi)

poszukuje dobrego klubu gay'owskiego w 3city, enzym, szpilka... co dalej? help niezbedna...

do góry