Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karolina - opinia wątek zamknięty Profesjonalna, znająca się na rzeczy konkretna i pomocna obsługa. Przystępne...
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 stycznia 2020

XXI wiek i zmiana godzin otwarcia na kartce, a nie stronie www. wątek zamknięty "W dniu dzisiejszym laboratorium czynne do 18", tak trudno taką samą kartkę...
~Niezadowolony
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2015

Podziękowania za profesjonalną pomoc i życzliwość wątek zamknięty Kilka miesięcy temu mieliśmy okazję poznać profesjonalizm pracowników TCF 2 -...
~P.Krakowiak
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 grudnia 2014

zDJĘCIA DO DOKUMENTÓW wątek zamknięty W krótkim czasie potrzebowałem kilku różnych zdjęć do dokumentów, najpierw...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 września 2014

TRAGICZNA JAKOŚĆ wątek zamknięty Oddałem tej firmie do zeskanowania 20 odbitek pozytywowych. Chodziło o...
~Robert
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 czerwca 2014

Kategorycznie nie polecam! wątek zamknięty Dwukrotnie korzystałem z usług tej firmy - niestety nie byłem zadowolony z...
~Klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 czerwca 2014

TCF2 nie polecam wątek zamknięty Usługa skanowania negatywów nie została wykonana pomimo tego, że termin jej...
~bart
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 grudnia 2012

Polecam wywoływanie zdjęć wątek zamknięty Tak jak w tytule, polecam wywoływanie zdjęć. Odwzorowanie kolorystyczne...
~ArtAnna - Wizaż i Fotografia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 grudnia 2012

niezadowolona klientka - opinia wątek zamknięty Byłam dziś zrobić zdjęcia legitymacyjne. Facet z łaską robił wszystko. Nie...
~niezadowolona klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 września 2012

Omijać szerokim łukiem wątek zamknięty Stanowczo odradzam korzystanie z tego punktu. Chciałam dla swojej rodziny...
~jagoda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 grudnia 2011

Polecam! wątek zamknięty Obsługujący Pan był strasznie miły, z poczuciem humoru, rozmowny,...
~chudzinka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry