Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Molly - opinia wątek zamknięty Polecam szczerze, skończylam Stylizacje paznokci z certyfikartem Semilac....
~Molly
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 maja 2020

absolwentka - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam tą szkołę , bardzo sympatyczna atmosfera , nauczyciele jak...
~absolwentka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 grudnia 2019

Podologia niczym farsa wątek zamknięty Niestety nie polecam. Wiem, ze kierunek w Gdańsku czy w innych miastach jest...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 marca 2019

kosmetyczka wątek zamknięty Dzień dobry, Zapisałam się w tym roku na technika usług kosmetycznych oraz...
~Kaśka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 listopada 2018

Masażysta wątek zamknięty Jestem na drugim semestrze masażysty . Kadrze naprawdę zależy na tym żebyśmy...
~Kszysiek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2018

Technik Weterynarii wątek zamknięty Witam zamierzam zapisać się na ten kierunek pytanie tylko czy warto?! podobno...
~Ola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2018

szkoła wątek zamknięty nauczyciele fajni, chociaż dużo wymagają... panie z sekretariatu zawsze...
~Zuzia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 lipca 2018

ta szkoła to pomyłka wątek zamknięty niestety, Panie w sekretariacie nic nigdy nie wiedzą, zmiany planów są...
~uczeń szkoły
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lutego 2018

poziom nauczania w porządku, ale panie w sekretariacie to porażka wątek zamknięty rozpoczęłam naukę na płatnym kierunku nauczania. informacje z sekretariatu...
~Kamila
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2016

Dobra szkoła w odpowiedzi na dzisiejszy rynek :) wątek zamknięty Niedawno miałam egzamin zawodowy, uczęszczałam na kierunek technik...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lipca 2016

Jestem bardzo zadowolona wątek zamknięty Super szkoła, faj ni nauczyciele choć wymagający, egzamin zdałam na 98% wiec...
~moniś
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 grudnia 2015

Kpina wątek zamknięty Panie w sekretariacie umywają ręce od swojej niekompetencji. Posiadają w...
~małami
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 października 2015

wizaż wątek zamknięty Aby przystąpić do nauki wizażu i stylizacji szukałam szkoły, która da mi...
~xyz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 stycznia 2015

Dekorator wnętrz wątek zamknięty Chodzę do TEBu na dekoratora wnętrz, jestem bardzo zadowolona z wykładowców,...
~Sunny
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 maja 2009

szkola dla naiwnych wątek zamknięty gdy zaczynalem nauke ,dyrekcja wtym panie w sekretariacie zapewnialy ze...
~drwallex
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 marca 2013

Podstawy psychologii i socjologii wątek zamknięty Witam, w tym roku zapisałam się na ten oto kierunek, czy ktoś był już na tym...
~ojaaa
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lipca 2011

technik farmaceuta wątek zamknięty Właśnie trwa nowy nabór na farmację, zapisałąm się do tej szkoły jest ktoś...
~kesja
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 stycznia 2010

Szkoła w porządku!!! wątek zamknięty Ukonczylem w TEB Edukacja informatyke - bylo na prawde w porzadku. Niezly...
~FOX
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 3 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
26

postów

18

wątków

do góry