TKF Trójmiejska Kancelaria Finansowa

Doradztwo finansowe Fundusze emerytalne

Gdynia, Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 10/B4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kamila - opinia Spotkałam się p. Andrzejem pierwszy raz na zoom ponad rok temu. Dowiedziałam...
~Kamila
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 maja 2022

Tomek - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Pracowałem z...
~Tomek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2022

Bartłomiej - opinia wątek zamknięty Współpracuje z Panem Andrzejem Jelinek już ponad 5 lat. Zaczęliśmy od IKZE...
~Bartłomiej
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 kwietnia 2022

Paweł - opinia wątek zamknięty Trafiłem do TKF i p. Andrzeja z polecenia. Byłem zainteresowany funduszami...
~Paweł
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 kwietnia 2022

Marcin - opinia wątek zamknięty Mam przyjemność współpracować z Andrzejem od prawie dwóch lat i mogę z...
~Marcin
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 listopada 2021

Bartłomiej - opinia wątek zamknięty Współpracuje z Andrzejem od ponad roku i jestem bardzo zadowolony ze...
~Bartłomiej
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 listopada 2021

Barbara - opinia wątek zamknięty Ja już coraz bliżej emerytury, a dopiero Pan Andrzej mi wytłumaczył jak się...
~Barbara
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 listopada 2021

Janusz - opinia wątek zamknięty Moje finanse są pod opieką Pana Andrzeju od kilkunastu lat, kiedy to...
~Janusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 października 2021

Andrzej - opinia wątek zamknięty Współpracuję z p. Andrzejem od ponad roku, wszystko w jak najlepszym...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 września 2021

Filip - opinia wątek zamknięty Korzystam z pomocy p. Andrzeja w zakresie "porządków" w moich finansach....
~Filip
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 maja 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Pan Andrzej w bardzo umiejętny i przystępny sposób pokazał co dzisiaj możemy...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 kwietnia 2021

Marek - opinia wątek zamknięty Po tym jak moi rodzice stracili na giełdzie i funduszach w 2007 roku, w całej...
~Marek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 lutego 2021

Ewa - opinia wątek zamknięty Trafiłam do p. Andrzeja z polecenia z problemem braku wiedzy na temat...
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 stycznia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry