Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zofia - ocena Kancelaria prawna TKW Tkaczyk Kopeć Wrembel, z którą współpracowałam, była...
~Zofia
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 19 września 2024

Paweł - ocena Serdecznie polecam Kancelarię TKW. Pełen profesjonalizm, rzetelne i fachowe...
~Paweł
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 15 września 2024

Katarzyna - ocena Profesjonalne podejście do klienta przez mec.Kopcia. Sprawa darowizny szybko...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 18 sierpnia 2024

Władysław J - ocena Z kancelarią TKW współpracę rozpoczęliśmy w kwietniu 2024, świetna znajomość...
~Władysław J
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 25 lipca 2024

Łukasz - opinia Profesjonalny obsługa, polecam mecenasa Andrzeja Kopeć
~Łukasz
2

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 17 kwietnia 2023

Krzysztof - opinia Młody zespół ale bardzo kompetentny w swojej dziedzinie. Polecam mecenasa Kopeć.
~Krzysztof
2

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 24 kwietnia 2023

Maciej - opinia Profesjonalne podejście do klienta. Obsługa na najwyższym poziomie. Z czystym...
~Maciej
2

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 24 kwietnia 2023

Aleksandra - ocena Wizyta w kancelarii wywoływała u mnie bardzo dużo stresu. Zupełnie się...
~Aleksandra
2

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 7 listopada 2023

Adrian D. - ocena Myślałem, ze to koniec i będę zmuszony zamknąć działalność z powodu...
~Adrian D.
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 21 listopada 2023

Patryk - ocena Pełen profesjonalizm, szybka pomoc i ogromne zaangażowanie ze strony...
~Patryk
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 16 grudnia 2023

Piotr - ocena Polecam Panią Mecenas Tkaczyk. Profesjonalna obsługa i indywidualne podejście...
~Piotr
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 8 stycznia 2024

Agata - ocena Polecam, profesjonalna pomoc przy rozwodzie i podziale majątku.
~Agata
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 16 stycznia 2024

Weronika - ocena Zdecydowanie polecam kancelarię prawną TKW! Skorzystałam z ich usług,...
~Weronika
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 18 stycznia 2024

Marta - ocena Zdecydowanie polecam usługi kancelarii. Sprawa załatwiona szybko i sprawnie.
~Marta
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 18 stycznia 2024

Jacek - ocena Jestem pełen uznania dla rzetelnego podejścia i skutecznej restrukturyzacji...
~Jacek
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 24 lutego 2024

Andrzej - ocena Jakość obsługi na najwyższym poziomie. W przeszłości korzystałem z kilku...
~Andrzej
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 19 czerwca 2024

Józef - ocena Korzystanie z usług kancelarii prawnej TKW było niezwykle pozytywnym...
~Józef
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 19 czerwca 2024

Dariusz Z. - ocena Z pomocą Mec. Andrzeja Kopeć udało mi się przyjąć bardzo korzystny układ z...
~Dariusz Z.
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 22 czerwca 2024

Malwina Piotrowska - ocena Kancelaria prawna TKW wykazała się ogromnym profesjonalizmem i skutecznością...
~Malwina Piotrowska
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 24 czerwca 2024

Patryk - ocena Kancelaria prawna zapewniła profesjonalne i empatyczne wsparcie w trudnym...
~Patryk
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 24 czerwca 2024

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry