Widok

TM-Serwis wyśmienite miejsce

To moja kolejna wizyta w TM, kupowałam 2 laptopy w tym miejscu ponad rok temu. Jestem zadowolona, tym razem zleciłam budowę nowego komputera PC na prezent dla syna. Pomimo świat nie omieszkam przeznaczyć na opinię chwile czasu. Ponownie jestem zachwycona. Nie dość ze model został złożony starannie to obsługa i cena okazała się dla mnie oszczędnością o ponad 100 zł w stosunku do ofert sklepowych. Polecam ponownie dziękując za pomoc, poświęcony czas, zaangażowanie i uczciwie wykonaną osługę jak i obsługę. Polecam klientka p. Kozłowska :)
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
promocje: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapomniałaś jeszcze dodać,że panowie z TM serwis przedłużają gwarancję na sprzedane komputery,za pozytywną opinie i 10 zł miesięcznie.Wiem,bo byłem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie, według mojego zdania to nie tak. Nie przedłużają gwarancji za pozytywną opinie bo nie ma żadnej wzmianki o tym. Widocznie źle zrozumiałeś.... Owszem możesz przedłużyć u nich gwarancję za 10 zł miesięcznie ale wydaje mi się to opłacalne, bo zakupując laptop np. W lombardzie masz 1dzien na sprawdzenie a reszta ich nie interesuje a co jeśli sie zepsuje za tydzdień ? Wydaje mi sie także ze twój opis " wiem bo byłem nie ma nic wspólnego z wiem bo Kupilem " i nie miałeś dokumentów które otrzymałam po zakupie po raz kolejny i nie wiesz o co chodzi.......JUSTYNA K.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taka sytuacja nigdy nie miała miejsca, państwo ART stając się być anonimowymi nie są w naszym rejestrze klientów i dana ocena jest nieuzasadniona. Przypuszczamy że dany opis został wstawiony przez konkurencję. Nie prowadzimy absolutnie żadnych promocji względem pozytywnych lub innych opinii i zerkamy na nie sporadycznie lecz z przyjemnością. Państwo ART nie są naszym klientem i nie rozumiemy państwa negatywnych doświadczeń wobec naszych usług. Nie posiadamy żadnych ofert gwarancyjnych za pozytywne opinie i nie ma żadnych kosztów 10 zł miesięcznie za opinie !!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry