Studio Tańca TOP dance

Kursy tańca

Gdańsk, Bitwy Oliwskiej 36A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jeanetta - opinia wątek zamknięty jest wspaniale, miło i sympatycznie, można aktywnie spędzić czas w pozytywnej...
~Jeanetta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 stycznia 2021

Iwona - opinia wątek zamknięty Wszystkie osoby prowadzące zajęcia są godni polecenia, w szczególności...
~Iwona
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 października 2020

Beata Polak - opinia wątek zamknięty Już nie mogę się doczekać uczestnictwa w zajęciach w kolejnym sezonie....
~Beata Polak
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 września 2020

Natalia - opinia wątek zamknięty Jestem zachwycona osobowością i profesjonalizmem Pana Marka! Lekcje tańca są...
~Natalia
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 marca 2020

Pierwszy taniec wątek zamknięty Serdecznie dziękujemy panu Markowi, który przygotował Nas do pierwszego tańca...
~Ania i Grześ
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 września 2019

Agata i Robert wątek zamknięty W trakcie urlopu w Gdańsku skorzystaliśmy z indywidualnych lekcji w TOP...
~Agata i Robert
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2019

Wspaniali instruktorzy i świetna atmosfera wątek zamknięty Top dance to szkoła tańca dla kobiet zabieganych, które w rytmie muzyki mogą...
~Rubensik
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 maja 2018

Super weekend z TOPdance wątek zamknięty Dopiero wróciłyśmy z kolejnego obozu tanecznego w Szarlocie . Było jak...
~Ania, Valentyna, Marysia.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lutego 2018

Obóz taneczny- Suchedniów lipiec 2017 r. wątek zamknięty W niedzielę wróciłam z fantastycznego obozu tanecznego w Suchedniowie. W...
~Aleksandra Śmiałkowska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lipca 2017

Ocena warsztatów tanecznych wątek zamknięty Było "NAJ" pod każdym względem! Najlepsze, najbardziej zaskakujące,...
~Marzena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lipca 2017

Każdy czuje się wyjątkowo w Top Dance!!! wątek zamknięty Zajęcia prowadzone w studio TOP DANCE są w sposób wyjątkowy. Oprócz...
~Beata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lipca 2017

Polecam!wakacyjny obóz taneczny w msc. Suchedniow wątek zamknięty Gorąco polecam, swietny pomysł na urlop. Bardzo rodzinna atmosfera. Ania i...
~Dorota szczytno
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 lipca 2017

. wątek zamknięty Świetna i profesjonalna organizacja. Gorąco polecam. Bardzo rodzinna...
~Marzena Gdansk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 lipca 2017

Nauka pierwszego tańca w Top Dance wątek zamknięty Zajęcia z Panem Markiem to prawdziwa przyjemność. Opisać można w trzech...
~Angelika i Radek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 stycznia 2017

opinia wątek zamknięty Studio dysponuje znakomitą kadrą. Propozycja studia skierowana jest wyłącznie...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2016

Warsztaty taneczne w Szarlocie wątek zamknięty Razem ze Studiem Tańca Top Dance byłam na tygodniowych warsztatach w...
~Alicja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2016

Wyjazd Seniorów do Szarloty wątek zamknięty Wyjazd taneczno-rekreacyjny Seniorów do Szarloty, był to strzał w...
~Jola
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 czerwca 2016

Podziękowanie wątek zamknięty Wspaniała impreza. Wielkie zaangażowanie Organizatorów. Przed imprezą byłem...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 lipca 2016

Fajny wyjazd wątek zamknięty Wspaniała, ciepła, wesoła atmosfera i wysoki poziom nauczania. Dbałość o...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lipca 2016

uzasadnienie wątek zamknięty zajecia taneczne prowasdzone sa bardzo profesjonalnie a jednoczesnie w...
~maria kapica
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lipca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
127

postów

112

wątków

do góry