Od dawna kupuję w tym sklepie , ale już przestaje. Ostatnio zmieniła się polityka firmy i reklamacje to ich gwoździe do trumny.Kupowałem bardzo duzo sprzetu na firmę ale jeżeli dzisiaj kupuję i tego samego dnia reklamuję bo nie działa a każą czekać na przegląd najpierw serwisu , później na co co powie producent/hurtownik a trwa to ponad tydzień to człowieka trafia.Składam sprawę do rzecznika , następne sprawy to super przykład na dymanie klienta. Oddaje do reklamacji płyte z prockiem bo były niestabilne w piątek ok godz 13 , w poniedziałek ok godz. 12-13 dostaję SMS że mogę odebrać ,o 15 odbieram i czytam ekspertyzę -sprzęt testowany był 72godz. programem GOLD MEMORY i 6 godz.Everestem nie stwierdzono żadnych wskazanych problemów .Testów łącznie było niby 78godz.,a upłyneło raptem 73godz. nie wspomnę drogi przewozu .Za w/w super ekspertyzę płacę 60zł.Jak zapytałem się o czas to stwierdzili pomyłkę -ja to samo mówię o nich-POMYŁKA.Dzwoniłem do producenta płyty i rozmawiałem o problemach ze sprzętem i gralem , kazali mi odesłać sprzęt do nich z pominięciem grala,jesli oni uznają moją reklamację i wymienią sprzęt to wtedy upomnę się o swoję wraz z inspekcją.ESC ,komputronik lepiej.