Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pani - opinia jak płacisz kartą to doliczają 5% do kwoty. Tragedia a nie sklep. Omijać !!!
~Pani
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 27 czerwca 2023

T.M. - opinia wątek zamknięty Zakupiłem u państwa zestaw komputerowy który miał pełnić funkcję media...
~T.M.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 sierpnia 2021

Niezadowolona - opinia wątek zamknięty Panowie z Grala muszą być bardzo zajęci - co zrozumiałe, ale oczekiwanie...
~Niezadowolona
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 listopada 2019

Polecam wątek zamknięty Kupiłem tutaj składany komputer który do dzisiaj jest niezawodny
~Przemyslaw
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 stycznia 2019

Podejście do klienta wątek zamknięty Krotka konkluzja dla wlasciciela jestesny klientem do momentu przekazania...
~Zawiedziony
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 marca 2018

Rzetelna i profesjonalna obsługa wątek zamknięty Dwukrotnie korzystałam z usług. Za każdym razem byłam zaskoczona miłą obsługą...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 września 2017

Uwaga na zakupy przez internet zwane "rezerwacją" wątek zamknięty Przestrzegam przed zakupami w tym sklepie. Oferta sprzedaży przez stronę...
~Wojciech Gajewski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lipca 2017

lenowo wątek zamknięty w grudniu oddałem lapka do naprawy czekałem ponad miesiąc odebrałem ze...
~borgo
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 lipca 2017

Lekceważenie klienta wątek zamknięty Pomyłka sprzedającego zamiast tonera CE310A do HP sprzedał toner C310 do...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 czerwca 2017

Super serwis komputerowy wątek zamknięty Przyszedłem do serwisu z nowo kupionym używanym komputerem. Windows nie...
~Rafa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lutego 2017

Zdumiewający serwis wątek zamknięty Przyszedłem do serwisu Gral z laptopem Dell, który odmówił współpracy. Miły...
~Barth
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 maja 2016

świetny, fachowy serwis, miła i pomocna obsługa sklepu wątek zamknięty Miałem awarię mojego PC, teoretycznie z pomocą kolegi z pracy, który od...
~pab Andrzej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 marca 2016

Serwis - super, sklepy - ok wątek zamknięty Panowie w serwisie rewelacyjni, wiedza i doświadczenie na najwyższym...
~Staś
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 marca 2016

Gral Serwis wątek zamknięty Bardzo dobre podejście i pomocni pracownicy :)
~Woland
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 stycznia 2016

PEŁEN PROFESJONALIZM I WSPANIAŁA OBSŁUGA wątek zamknięty Jak w nagłówku - pełen profesjonalizm oraz przemiła obsługa kompetentnych...
~AgaG
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 listopada 2015

Serwis wątek zamknięty Szybka, miła obsługa ma bardzo dobre podejście do klienta, naprawa skuteczna,...
~Kamila
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 listopada 2015

Naprawa ładowarki do Asusa wątek zamknięty Panowie są bardzo uprzejmi. Pomimo swej złożoności i mocnego uszkodzenia,...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 listopada 2015

Serwis komputerowy wątek zamknięty Polecam serwis. Profesjonalna, miła obsługa i w moim przypadku ekspresowa...
~Tomasz Hildebrand
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 października 2015

Toner wątek zamknięty Witam, Kupiłem zamiennik tonera QUANTEC CB435 po wydrukowaniu paru stron...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 września 2015

Opłata za płatność kartą wątek zamknięty UWAGA!!! Gral pobiera opłate za obsługe płatnością kartą. Prymitywne- nigdzie...
~za
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lipca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
45

postów

41

wątków

do góry