Miałem awarię mojego PC, teoretycznie z pomocą kolegi z pracy, który od kilkunastu lat zajmuje się komputerami w firmie w której pracuję (duża firma IT) namierzyliśmy potencjalnie podejrzane elementy w kompie (płyta główna lub procesor). Kupiłem używaną płytę - nadal ten sam problem, następnie używany procek, nadal ten sam problem! Mając cięgle ten sam problem w sobotę obdzwoniłem kilka serwisów, przedstawiając każdemu sytuację z informacją, że mam kupioną drugą płytę główną i procek, serwisy te dawały terminy przynajmniej za kilka dni oraz cenę mniej lub bardziej znośną. Jak się okazało, Gral który po wysłuchaniu przez tel. mojego problemu i to co aktualnie mam stwierdził, że może spróbować podjąć diagnozę od ręki i to za o wiele niższą cenę niż konkurenci. I tak też się stało w rzeczywistości: po przyjechaniu do nich już na wstępie Pan z serwisu przyjął założenie co u mnie padło, następnie po podłączeniu sprzętu zakupionego z neta prawie w 100% potwierdził swoją tezę i w ostateczności na moim sprzęcie ostatecznie potwierdził co dolega mojemu PC. I to wszystko zajęło ok 10 min. Winowajcą okazał się zasilacz! W sklepie doradzili co warto kupić, było miło i fajnie :). Polecam!