Widok

TOTALNIE NIE POLECAM

Szkoła o bardzo marnym poziomie nauczania. Dyrektorka nie potrafi zarządzać szkołą. Mundurki kosztują 45 zł za sztuczne polo, które jest niezdrowe dla dzieci - ewidentny pseudo biznes p. dyrektor. Nauczyciele nie chcą się rozwijać i dokształcać. Nie oceniają odpowiednio do wieku, większość zatrzymała się na czasach kiedy ja chodziłam do szkoły. Nauczycielom nie chce się robić więcej niż ustawowe minimum przewiduje. De-motywują uczniów, są niesprawiedliwi i nie uznają słów krytyki. Komunikacja rodzic - nauczyciel ograniczona do wyznaczonych godzin przyjmowania. Zajęcia komputerowe - rysowanie w paint'cie (w innych szkołach uczą programowania!). Dziennik elektroniczny - fikcja. W-F na holu - jeśli w ogóle - bo sala gimnastyczna od pół roku nieczynna.
Świetlica - typowa przechowalnia, niby regulamin, cele, a nauka poszanowania chociażby mienia własnego nie jest praktykowana - wręcz odwrotnie. Opiekunki niegrzecznie zwracają się do dzieci.
Stałą praktyką jest zwalanie winy na dziecko za własne niedopatrzenie, niedopilnowanie dziecka np. na dyżurze. Bo przecież dziecko jest małe i nie potrafi się obronić.
Jeśli macie wybór i możliwość posłania dziecka do innej szkoły to zróbcie to!
Moja ocena
poziom nauczania: 1
 
zajęcia dodatkowe: 1
 
wyposażenie: 1
 
bezpieczeństwo: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 15

Droga she, jeśli tak bardzo nie podoba Ci się w tej szkole, to dlaczego jej nie zmienisz? Masz tak cudowne dziecko, że nie chcą go wypuścić? Może jesteś tak cudowną i współpracującą ze szkołą mamą, że to przez Ciebie nie pozwalają Ci na zmianę szkoły? A może to Twojego dziecka nie chcą przyjąć w innej szkole? A może po prostu lubisz bić pianę, wypisywać głupoty bo jesteś zwyczajnie wiecznie sfrustrowana i nigdy nic Ci się nie podoba?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 18

Akurat z niektórymi zdaniami "she" się zgadzam, wymyślanie z mundurkami,w tym roku pani miała zamiast kasy fiskalnej już gotowe wydrukowane paragony z datą 1 września za nie, następnie wciskanie rodzicom krawatów dla dzieci . Salę gimnastyczną wietrzono, zamiast pozbyć się bakterii przez remont.Dzieci drugi rok ćwiczą nie wiadomo gdzie. Albo bez wiedzy rodziców nauczyciele zabierają dzieci do gimnazjum nr 3, przebranych w stroje, ale w kurtkach, potem w tych ciuchach spoceni wracają do szkoły. Albo ćwiczą na łączniku, albo na korytarzu , co też przeszkadza w prowadzeniu lekcji i znam sytuację, gdzie pani dyrektor wyszła i upominała klasę,że są za głośno, przypominam,że to była lekcja wf. Gdy nie ma nauczyciela jakiegoś przedmiotu klasę dzielą na trzy grupy i dzieci siedzą na dywanie w różnych klasach. A ty "ja" jesteś nauczycielem czy jesteś lizusem pani dyrektor. Może dziecko musi samo chodzić do szkoły i ta niestety jest najbliżej, myślisz,że tak łatwo zmienić dziecku środowisko i kolegów.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 5

Szkoła jest własnością miasta i p. Dyrektor nie ma wpływu na to czy będzie remont sali gimnastycznej. O tym decydują właścicieli czyli władze Gdyni. Poza tym remont trwa. A jeśli chodzi o nieobecnych nauczycieli i rozdzielanie klas, to tak dzieje się we WSZYSTKICH szkołach naszego miasta. I to nie zwinny dyrekcji, czy lenistwa nauczycieli tylko z braku pieniędzy na zastępstwa w budżecie miasta. Dlatego może najpierw trochę wiedzy , a dopiero później zarzuty? "Lizus p. Dyrektor"
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 13

widzę, że w moją ostatnią wypowiedź wkradły się literówki. Przepraszam to z pośpiechu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiście,że remont trwa, o tym wiadomo było od 2016 roku, to chyba sporo czasu.Szkoła również dostaje z miasta pieniądze.A jeśli p.dyrektor nic nie może , to czas dać szansę komuś nowemu.Jeśli chodzi o zastępstwa ,to rozmawiałam z rodzicami z innych szkół w naszym mieście, z nauczycielami z innego miasta i takich sytuacji nie było.Może za dużo utworzonych klas.Wiedzę mam, dziękuję za troskę.Słowa krytyki bolą?..Można pisać jeszcze więcej na temat tej szkoły, ale po co, to i tak nic nie zmieni.Każdy niech sam zdecyduje, gdzie pójdzie jego dziecko.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4

nie, remont trwa od około tygodnia. Proszę zasięgnąć wiedzy nie od rodziców a z UM.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

że remont trwa, to wiem. Pisałam o czymś innym,że o bakterii było wiadomo dużo wcześniej w 2016 i , były jedne wakacje ,teraz następne i nic się nie działo.A dzieci 1 września przychodząc do szkoły nie miały gdzie ćwiczyć. Lepiej późno niż wcale.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pieniędzy na zastępstwa nie ma z winy Ministerstwa Edukacji... Nieszczęsna reforma kosztowała tyle budżet miasta że teraz niestety brakuje pieniędzy. Obiecane przez MEN srodki niestety pozostały w sferze obietnic a miasto musi samo finansować tą reformę. Nikt tego planując tegoroczny budzet nie przewidział i stąd ta sytuacja. A na wyjścia dzieci ze szkoły na wf na obiekty gimnazjum nr 3 które tak naprawde są juz obiektami SP 40, nauczyciel nie potrzebuje zgody rodziców. Jesli klasa wychodzi na spacer do lasu na jedną lekcje to tez potrzebuje zgody rodziców...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry