Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
M - opinia wątek zamknięty Beznajdzieja zamiast dzieci się integrować w piękna pogodę gdzies wyjść to...
~M
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 czerwca 2021

Nie polecam wątek zamknięty Nauczyciele tragedia, zwracaja się do uczniów jak do meneli, drogie i nie...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 września 2018

Bardzo dobra szkoła wątek zamknięty Szkoła na wysokim poziomie. Jest tylko jedno słowo opisujące te szkołe a jest...
~Yamushibi
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 lipca 2018

Polecam ! wątek zamknięty Szkoła bardzo dobra. Niezły poziom nauczania. Nauczyciele wymagający. Jej...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 stycznia 2018

TOTALNIE NIE POLECAM wątek zamknięty Szkoła o bardzo marnym poziomie nauczania. Dyrektorka nie potrafi zarządzać...
~she
8

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2017

"ZNACZY KAPITAN, ZNACZY CZTERDZIESTKA" :) wątek zamknięty Szkoła podstawowa do której uczęszczał mój mąż i uczą się moi synowie....
~MAMA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 listopada 2017

SP 40 GDYNIA wątek zamknięty Uważam że jest to bardzo dobra szkoła , o wysokim nauczaniu. Nauczyciele są...
~Elżbieta Behmke
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 października 2010

W Gdyni nie ma lepszej! wątek zamknięty W Gdyni nie ma lepszej!
~absolwentka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 czerwca 2010

Szkoła daje możliwości - kto chce, może je wykorzystać. wątek zamknięty Miło wspominam te 7 lat. Szkoła nie tak dawno została odnowiona. Korytarze,...
~Lili
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 maja 2010

;) wątek zamknięty To jest najlepsza szkoła na pomorzu ;) sam tam chodziłem i nie mam zastrzeżeń xD
~Mati
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2009

Super szkoła wątek zamknięty Szkoła z samego wyglądu zachęca do siebie. Poziom nauczania dość wysoki,...
~absolwentka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 lutego 2009

polecam!!!! wątek zamknięty bardzo dobra szkoła,wysoki poziom nauczania.
~sylwia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 grudnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20

postów

12

wątków

do góry