Widok

TOTALNY BRAK PROFESIONALIZMU

NIE POLECAM NIKOMU TEJ FIRMY. OBSŁUGA BEZNADZIEJNA - WŁAŚCICIEL ZATRUDNIA .... BEZ DOŚWIADCZENIA. JEDNO SIEDZIAŁO CIĄGLE NA NASZEJ KLASIE, OBSŁUGUJĄCA NIE UMIAŁA ANI SKSEROWAĆ ANI WYDRUKOWAĆ. JAK JUŻ JEJ SIĘ TO UDAŁO, TO JAKOŚĆ BYŁA BEZNADZIEJNA, Z CZARNYMI PASAMI NA KARTKACH. NIE POLECAM NIKOMU, KTO CHCE DRUKOWAĆ PRACĘ MGR ALBO INNE WAŻNE DOKUMENTY. FIRMA GRAFIK CENTRUM TO TYLKO WSTYD DLA C.H. MADISON.

wypowiedź zmoderowana (automat czas, 2012-06-28 18:26:15)

Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 2
 
jakość usług: 1
 
czas realizacji: 3
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 1
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przykro mi, że tak złe wrażenie zrobiła na Panu wizyta w naszym salonie. Zapewnianie, że personel od strony technicznej jest dobrze przygotowany do obsługi klientów, chyba na nic sie tu zda. Pozostaje mi jedynie zaprosić Pana do nas ponownie i mam nadzieje, że po tej wizycie Pana zdanie diametralnie sie zmieni. Latem pracuje sporo pracowników sezonowych, którzy rzeczywiście mogą miec problem z obsługa sprzętu i prawdopodobnie taka sytuacja miała miejsce w Pana przypadku.Marne to wytłumaczenie, ale na pewno będe pamiętal o Pana opinii przed nastepnym sezonem wakacyjnym.
Mimo to, zawsze na zmianie powinien byc również doswiadczony pracownik, który umie poradzic sobie w sytuacjach przez Pana opisanych. Jeśli w tym przypadku było inaczej to powazny bład za co bardzo Pana przepraszam.
Przeglądanie stron internetowych nie majacych związku z wykonywaną praca jest kategorycznie zabronione. Gdybym otrzymał taką informację od Pana wówczas, kiedy zdarzenie miało miejsce, nastepnego dnia taka osoba juz by tu nie pracowała.
W naszej pracy hołdujemy zasadzie; "Najważniejszą osobą w firmie jest klient. On może każdego zwolnić, wydając swoje pieniądze gdzie indziej", każdy kto jej uchybia powinien zacząć szukać sobie innej pracy.
Raz jeszcze bardzo Pana przepraszam za wszelkie przykrości jakie spotkały Pana podczas wizyty w naszym salonie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wysłałem już jedną opinie dzisiaj i podpisuję się pod tą, również pracownik przeglądał naszą klasę. A pan, który udaje doświadczonego (taki dość niski) jest bardzo niemiły i niesympatyczny, no i niestety też zbytnio pomocny on nie jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam wszystkich :) wczoraj w godzinach wieczornych miałam problem ze znalezieniem firmy, która na miejscu wytnie mi z foli literki. Udało mi się dodzwonić za pierwszym razem do właściciela i po miłej rozmowie zlecenie bez problemu zostało przyjęte i zrealizowane :) bez dodatkowych kosztów za expres. Bardzo dziękuję ekipie i właścicielowi za pomoc i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry