Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
TOTALNY BRAK PROFESIONALIZMU wątek zamknięty NIE POLECAM NIKOMU TEJ FIRMY. OBSŁUGA BEZNADZIEJNA - WŁAŚCICIEL ZATRUDNIA...
~zbulwersowany klient
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2009

Bardzo zadowolony wątek zamknięty Rewelacyjna szybkość realizacji zlecenia. Doskonały i rzeczowy kontakt....
~Adam
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2012

wypierd totalny :D wątek zamknięty obsługa: genialna i do tego przesympatyczna jakość usług: bardzo...
~aleksandra
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 maja 2012

Zadowolona wątek zamknięty Ja ogolnie jesten zadowolona z waszych uslug. Co do obslugi... musze niestety...
~Barbara
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 maja 2012

Największy minus! wątek zamknięty Bywam tam raz na jakiś czas, zawsze idę tam z wielką niechęcią! Nie ma tam...
~Karolina
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 marca 2011

Miła obsługa i dobra jakość usług wątek zamknięty Polecam Grafik Centrum każdemu kto chciałby wydrukować coś na papierze,...
~Ada
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 marca 2012

Zadowolony wątek zamknięty Jestem mile zaskoczony profesionalizmem jaki posiadają pracownicy owej firmy....
~Krzyś
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 marca 2011

Przedmówcy sie mylą wątek zamknięty Jestem prawie codziennie w Grafik Centrum i nie moge nic złego powiedzieć na...
~Marcin
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 marca 2011

100 % PROFESJONALIZMU wątek zamknięty Nie zgadzam się z przedmówcami.Byłem tak kilka razy i zawsze byłem...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 marca 2011

Niekompetencja, brak zainteresowania klientem wątek zamknięty Pracownicy firmy młodzi i niedouczeni. Żadnego zainteresowania klientem, zero...
~klient
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 lutego 2011

słabo wątek zamknięty Wady: -Lekceważące podejście do klienta; -zero wiedzy dotyczącej druków...
~Edyta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 stycznia 2011

SERDECZNIE POLECAM! INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA wątek zamknięty Serdecznie zachęcam do korzystania z usług tej firmy. Jestem mile zaskoczona...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 października 2010

Duży plus - za to ze punkt jest wątek zamknięty Do tego punktu za każdym razem trafiam wtedy, gdy konkurencja nawala (nawala...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 września 2010

SUPER EXTRA! wątek zamknięty Serdecznie polecam tą firmę. Ludzie znają się na rzeczy. Przedmówcy musieli...
~Superbardzo zadowolona klientka
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2010

D N O wątek zamknięty Nie polecam nikomu kontaktów z tą firmą. Pracownicy słabo przeszkoleni lub...
~Renata
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2010

Masakra wątek zamknięty Brak mi słów. Ludzie tam pracujący kompletnie nie znają się na rzeczy. Co...
~Kaled
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 listopada 2009

zadowolony klient wątek zamknięty obsługa bardzo miła, sumienna i dotrzymująca terminów realizacji, potrafia...
~kasia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 października 2009

Zadowolona wątek zamknięty Uważam, że obsługa jest kompetentna, potrafiąca dobrze doradzić i wykonać...
~Marta
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 października 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
25

postów

18

wątków

do góry