Widok

TRAGEDIA, TRAGEDIA, TRAGEDIA!!!!!

Kupon Groupon - umówiłam się na scaling, piaskowanie i fluoryzację. Cały zabieg trwał ok 8-9 min, przy czym został wykonany mi bardzo niechlujnie i obejmował mi sam scaling. Koszt 120 zł + 50 zł za przegląd!!!!!!! CENY Z KOSMOSU. Jeśli tam wg. pani stomatolog tak wygląda pakiet tych 3 usług- gratuluję wiedzy i przyszłej kariery. Dla mnie załamka. 170 zł w 10 min. Dodatkowo nagle okazało się, że mam połowę plomb do wymiany (totalna bzdura - od lat leczę się u 1 stomatologa, który obecnie przebywa na macierzyńskim i nie było mowy, ze przez najbliższe 2,5 roku czeka mnie wymiana). Oczywiście pani stomatolog od razu wyciągnęła swój kajet, żeby umówić mnie na kolejne wizyty. FUSZERKA I NACIĄGACTWO!!!!! Nikomu nie polecam i nigdy tam więcej nie wrócę!!!
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: 2
 
czas oczekiwania: 3
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: -
 
1.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
-kto ja sie pytam na gruponie albo na innym badziewiu idzie robic zabki...
u normalnego stomatologa przeglad masz za free...
"chytry dwa razy traci"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Centrum Visdent.

Bardzo się dziwię,że cieszące się do tej pory niezłą opinią centrum stomatologiczne uległo modzie na usługi świadczone za pośrednictwem firmy groupon,która nabijając swoją kabzę zniszczyła i zepsuła dobre imię i opinię niejednej placówce współpracującej z nią bez względu na branżę w której sprzedawała swoje produkty.Z ofert Grouponu zwykle korzysta specyficzny rodzaj klientów tj. ludzi,którzy bez względu na jakość produktów lub usług za "psie pieniądze" przez nich płacone oczekuje niemal cudów,a jeśli nawet je otrzyma to i tak jest niezadowolona i szkaluje firmy z których usług korzysta.Ja nawet za darmo nie chciałbym mieć nic do czynienia z Grouponem i jego ofertami.Z pomocy Centrum Visdent wielokrotnie korzystałem i zawsze byłem zadowolony z poziomu ich usług.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieram przedmówcę w stu procentach. Korzystam z usług Vis-dentu od wielu lat i zawsze jestem bardzo uprzejmie obsługiwana. Lekarze, którzy mnie leczyli są profesjonalistami. Nie mogę narzekać na usługi, z których dotychczas skorzystałam. Wiem, co mówię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja skorzystałem z Groupona i jestem bardzo zadowolony. Skaling+piaskowanie trwało około 1h i było wykonane naprawdę skrupulatnie i dokładnie. Kilka razy miałem robiony ów zabieg , ale nigdy efekt nie był tak dobry jak tym razem. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dr Gutowska,lekarz którego polecam!

Czub,który o Pani dr Gutowskiej miał czelność wypowiedzieć się w ten sposob prawdopodobnie jest na przepustce z zamkniętego zakładu psychiatrycznego ,stąd opinia o p. dr i caly komentarz dotyczący fachowości Jej umiejętności należy potraktować z przymróżeniem oka,które ludziom chorym psychicznie należy okazywać.Pani dr Gutowska jest wspaniałym lekarzem,przemiłym człowiekiem,a przede wszystkim niezwykle sprawnym zabiegowcem wykonujacym zabiegi chirurgiczne sprawnie,szybko,perfekcyjnie i bezbolośnie! Oby jak najwięcejtakich dentystów a wizyta u nich byłaby wręcz przyjemnością jak to ma miejsce u p. dr Gutowskiej o czym miałem niejednokrotnie autentyczną okazję przekonać się ja oraz cała rzesza moich bliskich!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry