Widok

TRAGEDIA

Byłem niedawno na imprezie rodzinnej w tej "restauracji" i jestem pewien, że moja noga więcej tam nie stanie. Jedzenie, jak na ceny, baaaaaaaaardzo słabe. Jako przykład: na ok. trzydzieści osób podano 5-6 małych miseczek z ziemniakami, frytek brak. Jakość i smak potraw również pozostawiały wiele do życzenia. Obsługa obrażona na cały świat, kelnerki nie sprzątały brudnych talerzy, tlko przynosiły nowe ppotrawy, wszystko bez ładu i składu. Najgorszemu wrogowi nie polecę wizyty w tym miejscu. SZKODA CZASU I PIENIĘDZY.
Moja ocena
El - Greco kategoria: Restauracje
obsługa: 1
 
menu: 1
 
jakość potraw: -
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Niestety w Polsce jeszcze nie ma kultury jedzenia!!! Dla Polaka jak nie ma michy Kartofli to nie obiad.Z tego co się orientuję frytki robią sami sami naturalne w formie plastrów.Panie Zdzisław Kręcina odwiedzaj pan Mc coś tam to odpowiednie miejsce dla Pana
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Drogi Jonaszu,

Cenię dowcip i sarkazm, ale jeszcze bardziej umiejętność czytania ze zrozumieniem. Napisałem wyraźnie FRYTEK W OGÓLE NIE PODANO, więc nie miałem okazji przekonać się, czy są własnego wyrobu, czy kupione w makro, czy innym markecie. Co zaś się tychy kultura proponowanej przez ten lokal-ustawianie dań głównych pomiędzy brudnymi talerzami po przystawkach, to ja już wolę pozostać przy mojej cechującej się zamiłowaniem do ziemniaków (ach, czemu nie jestem takim światowcem jak Ty).
Co do MC- myślę, że poziom obsługi byłby tam zdecydowanie lepszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry