El - Greco

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdynia, al. marsz. Józefa Piłsudskiego 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zuzanna - ocena Zachowanie właściciela, podobno Grek urodzony w Gdyni, poniżej krytyki,...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 17 września 2023

Marek - opinia wątek zamknięty Jest naprawdę spoko. Jedna z najlepszych restauracji serwujących kuchnię...
~Marek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 marca 2020

Najlepsza kuchnia grecka w Gdyni! wątek zamknięty Bywam często w El Greco, zawsze wychodzimy z moimi gośćmi zadowoleni,...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 marca 2019

zadowolony wątek zamknięty Do El Greco trafiliśmy z żoną kilka lat temu i od razu staliśmy się fanami...
~wojt
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2017

baba ze wsi (czyli) z Grecji wątek zamknięty Macie rewelacyjną kuchnie, kucharzy i wybór dań. Usunęłabym tylko barszcz,...
~snobka@wp.pl
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2016

Do pani a. której Sylwester był klapą :D wątek zamknięty Droga Pani! Jestem stałą klientką tej restauracji i naprawde pani opinia...
~Agata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 stycznia 2016

Bardzo smaczne jedzenie i świetna zabawa w Sylwestra. wątek zamknięty Również spędziłem Sylwestra w restauracji El Greco i bawiliśmy się świetnie...
~Krzysiu
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 stycznia 2016

Sylwester wątek zamknięty Zdecydowanie nie zgadzam sie z negatywna opinia na temat sylwestra w El greco...
~Baska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 stycznia 2016

Sylwester wątek zamknięty W sylwestra również bawiłam się w tej restauracji i nie moge zrozumieć tej...
~B. B.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 stycznia 2016

SYLWESTER ( I NIE TYLKO) W EL GRECO wątek zamknięty Chcieliśmy spędzić Sylwestra przy dobrej kolacji, miłej atmosferze, z...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 stycznia 2016

koszmarny sylwester w El Greco wątek zamknięty Zarezerwowałam stolik na sylwestra. wszystko okazało się porażką. dekoracje -...
~a.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 stycznia 2016

TRAGEDIA wątek zamknięty Byłem niedawno na imprezie rodzinnej w tej "restauracji" i jestem pewien, że...
~Zdzisław Kręcina
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2013

Dobre klimaty i pyszna grecka kuchnia wątek zamknięty Ostatnio zorganizowaliśmy przyjęcie dla grupy przyjaciół i było cudownie z...
~victory
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 października 2014

Zawsze rewelacyjnie wątek zamknięty Pyszne wspaniale doprawione jedzenie jak w Grecji. Wszystko świeże - na...
~Hanna
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 października 2014

tak sobie i przede wszystkim drogo wątek zamknięty żadna rewelacja. Aby się najeść trzeba wydać co najmniej 130-150,- zł. na 2...
~Kowalski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2014

Generalnie polecam wątek zamknięty Obsługa ok, ceny również znośne, za to smak i jakość potraw w pełni...
~Marin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 maja 2014

pysznie jak w Grecji wątek zamknięty Jeśli lubisz oryginalną kuchnię grecką i próbowałeś kiedykolwiek dań w Grecji...
~kat.jot
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lutego 2014

Dobre jedzenie, przedpotopowy wystroj wątek zamknięty Wybralismy sie z narzeczonym tam na Walentynki. Juz na wstepie pan kelner...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lutego 2014

Swietne miejsce wątek zamknięty W El Greco goscilem kilkukrotnie, kazdorazowo mój wybor padl na ryby i owoce...
~Bartosz Zimny
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 grudnia 2013

wesand - opinia wątek zamknięty Jedno wielkie hamstwo,tylko polak potrafi wpaść na taki pomysł ,po spacerze z...
~wesand
8

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
81

postów

68

wątków

do góry