Widok

TRAGICZNA OBŁUGA UMYWAJĄ RĘCE OD WSZYSTKIEGO

Kupiłem od nich htc fabrycznie nowego wg nich bez wad okazało się że ma problemy z wyświetlaczem oddali go do serwisu gdzie po prawie miesiącu przyszedł nie zrobiony i wcisnęli mi kit że oni go sprawdzili i był zrobiony i umyli od wszystkiego ręce. Niemili niesłowni nie polecam nigdy więcej Baltic guw sm
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
promocje: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
szanowny Panie
w odpowiedzi na Pana oszczercze wypowiedzi dla wszystkich chetnych mam do wglądu oryginalne dokumenty z autoryzowanego serwisu których Pan nawet nie chciał zobaczyć a które dokumentują Pana kłamliwy wpis nie moja wina że nie chce Pan korzystać z gwarancji producenta tylko obraża sie jak dziecko. oczerniać zawsze mozna kogoś ale trzeba mieć dowody zanim zacznie sie kogos oskarżać. ja mam niezbity dowód w postaci dokumentów na to że Pan kłamie!!!! Pana kłamliwy wpis kieruje do administratora a Pan na przyszłosc niech dokładnie przemyśli swoje postępowanie. inni równiez moga oczerniać bezpodstawnie Pana działalność bo takową Pan prowadzi......
pozdrawiam
BALTICGSM
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Niezadowolenie z produktu najlepiej kierować do producenta. Otrzymując tel w abonamencie w jakiejkolwiek sieci, w razie reklamacji sprzedawca przekazuje do serwisu danej marki więc nie mozna mieć pretensji do sklepu. Ja tez miałem problem z HTC. Po zgłoszeniu reklamacji serwis nie odezwał się w ciągu ustawowych 2 tygodni więc wystąpiłem z pismem o zwrot wartości tel. lub wymianę na nowy i wymienili.
Na pszyszlosc lepiej czasami spokojniej podejść do sprawy, dowiedzieć sie trochę na temat reklamacji itp.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry