Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo polecam serwis! wątek zamknięty Telefon, który był spisany na straty, żaden z serwisów na Wrzeszczu nie...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 lipca 2017

Szczerze odradzam wątek zamknięty Telefon sprzedali z minimalną wadą na ekranie, teraz wypierają się przyjęcia...
~Aneta
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 maja 2016

brak zrozumienia i kompetencji wątek zamknięty Brak umiejętności znalezienia usterki, skasowali 60 ziko , trzymali telefon...
~Mateusz Pulcyn
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 listopada 2014

KRADZIONE TELEFONY~!!! wątek zamknięty NIE POLECAM!! firma sprzedaje telefony z poblokowanymi numerami IMEI, które...
~anka1984
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 czerwca 2011

POLECAM SERWIS !! wątek zamknięty Najlepszy serwis jaki widziałem. Posiadam Galaxy note 3 telefon w którym...
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lipca 2014

Wysoki standard wątek zamknięty Od 2ch lat korzystam z usług tej firmy. Pełen profesjonalizmy obsługa cały...
~Łukasz Reszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 czerwca 2014

Najlepszy serwis w konkurencyjnych cenach!! Sony Xperia wątek zamknięty erwisuje u chlopakow telefony juz prawie 3 lata ale dzisiaj mnie zaskoczyli,...
~Kaffy
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 czerwca 2014

Szukacie telefonu najwyższej półki polecam BALTIC GSM wątek zamknięty Spędziłam cały dzień w poszukiwaniu telefonu który mnie interesuje, w końcu...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 czerwca 2014

Super Obsługa Super Ceny i spory wybór !! wątek zamknięty Polecam wszystkim, miłą obsługa i spory wybór telefonów !!
~Tomasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 czerwca 2014

POLACAM !! wątek zamknięty Polecam w 100% jedne z najlepszych oraz najtańszych serwisów w trójmieście....
~Marek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 czerwca 2014

zly serwis wątek zamknięty krotko mowiac- podmienili mi baterie w samrtfonie na pochodzaca ze starzszego...
~wozipit
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2014

TRAGICZNA OBŁUGA UMYWAJĄ RĘCE OD WSZYSTKIEGO wątek zamknięty Kupiłem od nich htc fabrycznie nowego wg nich bez wad okazało się że ma...
~Adi
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2012

polecam!! wątek zamknięty bardzo miła obsługa, rzetelni fachowcy, którzy załatwiają wszystko niemal od...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 lutego 2013

Rewelacyjna Obsługa Niskie Ceny POLECA wątek zamknięty Naprawdę polecam ten serwis, naprawy praktycznie na miejscu i ceny...
~Monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 listopada 2012

wszystko ok wątek zamknięty miła obsługa, dobre ceny - POLECAM
~Bartek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 czerwca 2012

niskie ceny usług wątek zamknięty Bardzo mi odpowiadają ceny usług (korzystałem dwukrotnie) i możliwość ich...
~montado
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 listopada 2011

Swietny serwis i obsługa wątek zamknięty Rewelacyjny serwis jak i obsluga. Naprawili mi telefon bardzo szybko i...
~Kaczor
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 września 2011

Rewelacyjne telefony, rewelacyjne ceny, rewelacyjna obsluga wątek zamknięty w 100% polecam ten serwis, widać że młode osoby znają się na rzeczy!!!
~Agaaa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 czerwca 2011

Najlepszy i najtanszy serwis w Trojmiescie. wątek zamknięty Telefon oddałam do naprawy wyświetlacza, telefon miałam gotowy po godzinie i...
~justyyyy
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 czerwca 2011

Nie korzystajcie z usług tej firmy! wątek zamknięty Pracownicy firmy trzymali telefon ponad miesiąc nie naprawiając telefonu i...
~Ajax
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry