Odpowiadasz na:

Re: TRANSCOM WW Co myślicie o pracy w tej firmie???????

Do osoby z podpisem TL.

Nie wiedziałem, że pracuje na infolinii i nie wiedziałem, że pracuje na projekcie (ironia celowa), chyba, że mam wpojoną inną definicję słowa projekt.
... rozwiń

Do osoby z podpisem TL.

Nie wiedziałem, że pracuje na infolinii i nie wiedziałem, że pracuje na projekcie (ironia celowa), chyba, że mam wpojoną inną definicję słowa projekt.
Cytat:
"nie spotkałem się z przypadkiem kiedy osoba idzie do łazienki i nie otrzymuje na to pozwolenia(często bez pytania)"
Odkąd po to, żeby zrobić "siku" trzeba się pytać?
Jest się panem swoich przerw (oczywiście bez przesadzania).
Cytat:
"osoby piszące wyżej nie maja zbyt wielkiego starzu"
Może i nie mają, ale "stażu" a nie "starzu".
Owszem do tej pracy trzeba się nadawać ale, nie oszukujmy się w tej pracy im więcej empatii tym gorsze efekty.
Chociaż patrząc na coraz to nowe osoby przychodzące do pracy do tej firmy zaczynam stwierdzać jedno:
Poziom IQ i wychowania polskiej młodzieży spada poniżej poziomu akceptowalnego przez społeczeństwo. Stąd apel do osób rekrutujących, róbcie psychotesty!!!

zobacz wątek
15 lat temu
~Hackman

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry