Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Adam - opinia wątek zamknięty Polecam biuro nieruchomości Trevo, jestem bardzo zadowolony z przebiegu...
~Adam
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 listopada 2021

Maria Orlinska - opinia wątek zamknięty Profesjonalna obsługa . Sprawna i skuteczna
~Maria Orlinska
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 listopada 2021

Iwona - opinia wątek zamknięty Nawiązałam współpracę z Panem Andrzej Wichowskim z Trevo odnośnie sprzedaży...
~Iwona
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 listopada 2021

Zbigniew - opinia wątek zamknięty Pierwotnie zakładalem sprzedaż mieszkania we własnym zakresie, niemniej po...
~Zbigniew
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 listopada 2021

Mariola - opinia wątek zamknięty Polecam doradztwo Pana Andrzeja Wichowskiego z biura nieruchomości Trevo....
~Mariola
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 listopada 2021

Magdalena - opinia wątek zamknięty Polecam jak najbardziej firmę Trevo, a zwłaszcza Pana Andrzeja Wichowskiego....
~Magdalena
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 listopada 2021

Aleksandra S - opinia wątek zamknięty Pierwszy raz miałam do czynienia z kupnem mieszkania. Zdecydowałam się...
~Aleksandra S
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 listopada 2021

Arkadiusz - opinia wątek zamknięty Szczególnie pozytywnie oceniam współpracę z Panem Andrzejem Wichowskim.
~Arkadiusz
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 listopada 2021

Beata - opinia wątek zamknięty Pan Krzysztof wyróżnił się spośród wszystkich agentów profesjonalizmem....
~Beata
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 listopada 2021

Radoslaw - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna agencja nieruchomości. Serdecznie polecam.
~Radoslaw
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 listopada 2021

Natalia - opinia wątek zamknięty Szybko, sprawnie i bezproblemowo. Pan Igor Borowicz to prawdziwy...
~Natalia
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 listopada 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Dziękujemy Panie Krzysztofie za profesjonalne podejście do klienta i...
~Monika
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 listopada 2021

Katarzyna Sikorska - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo i to bardzo usatysfakcjonowana z współpracy z Panem Krzysztofem...
~Katarzyna Sikorska
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 listopada 2021

Marta - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam. Udało się sprawnie doprowadzić do sprzedaży mieszkania....
~Marta
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 listopada 2021

Tomek Falenta - opinia wątek zamknięty Pelen profesjonalizm obsługi. Sprzedaliśmy mieszkanie w Gdańsku będąc za...
~Tomek Falenta
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 listopada 2021

Kamil Chyła - opinia wątek zamknięty Polecam, dobra i szybka współpraca. Pan Krzysztof Nowicki zawsze był dostępny...
~Kamil Chyła
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 października 2021

Julia&Philip - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam współpracę z Panem Tomaszem Taurogińskim wszystkim, którzy...
~Julia&Philip
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 października 2021

Elżbieta Lachowicz - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam usługi firmy Trevo.Bardzo uprzejmy i kompetentny Pan Jan...
~Elżbieta Lachowicz
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 października 2021

Ewa - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm.Wspólne dążenie do celu.Polecam.
~Ewa
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 października 2021

Hanna - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam. Wspaniałe podejście do klienta, rzeczowe, solidne i co...
~Hanna
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 października 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry