Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
pani Mirosława - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam współpracę z panem Krzysztofem Zalewskim, profesjonalna...
~pani Mirosława
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 października 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Profesjonalne biuro nieruchomości, które w pełni bierze odpowiedzialność za...
~Kasia
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 października 2021

Beata - opinia wątek zamknięty Profesjonalna obsługa. Pan Krzysztof obsługujący mnie z wysoką kulturą...
~Beata
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 października 2021

Grażya Grzybowska - opinia wątek zamknięty Pan Andrzej Wichowski wykazał się pełnym profesjonalizmem. Przez okres od...
~Grażya Grzybowska
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 października 2021

Katarzyna/////////////////////// - opinia wątek zamknięty Pan Michał /jest Naj/lepszym negocjatorem /,ba/rdzo szybko sprzedal mi...
~Katarzyna///////////////////////
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 października 2021

dominik - opinia wątek zamknięty "Kupowałem mieszkanie w lipcu tego roku i do Krzysztofa trafiłem z...
~dominik
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 września 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm w obsłudze klienta.
~Joanna
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 października 2021

Maciek - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam współpracę z Panem Tomaszem wszystkim, którzy potrzebują...
~Maciek
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 września 2021

Piotr - opinia wątek zamknięty Polecam zwłaszcza Andrzeja Wichowskiego. Miła obsługa klientów.
~Piotr
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2021

z Przymorza - opinia wątek zamknięty Od początku umowy do końca wszystko w porządku. Nie ma problemów z...
~z Przymorza
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 lipca 2021

Magda Michalak - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam firmę Trevo, a w szczególności Pana Michała Lysaka, z którym...
~Magda Michalak
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 lipca 2021

Halina - opinia wątek zamknięty Super biuro.Kupowałam i sprzedawałam z nimi 2 mieszkania. Zero...
~Halina
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 lipca 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Kupno nieruchomości z pomocą Pana Michała Łysaka przebiegło pomyślnie i bez...
~Joanna
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 lipca 2021

Adam - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam. Pełen profesjonalizm.
~Adam
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 czerwca 2021

Beata&Jacek Zielinscy - opinia wątek zamknięty Firma godna zaufania!!! Gorąco polecam Pana Michała Łysaka pełen...
~Beata&Jacek Zielinscy
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 czerwca 2021

KG. - opinia wątek zamknięty Polecam, profesjonalne podejście do klienta, byliśmy w pełni zadowoleni z...
~KG.
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 czerwca 2021

Robert - opinia wątek zamknięty Miałem przyjemność współpracować z panem Andrzejem Wichowskim i mogę z pełną...
~Robert
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 maja 2021

Andrzej Chmielecki - opinia wątek zamknięty Polecałbym Pana Krzysztofa Zalewskiego - kulturalnie, dyskretnie, fachowo...
~Andrzej Chmielecki
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 maja 2021

Szymon - opinia wątek zamknięty W pełni polecam to biuro pośrednictwa. Pani Alicja przeprowadziła mnie jako...
~Szymon
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 maja 2021

Marcin - opinia wątek zamknięty Polecam szczegolnie Pana Tomasza- pelen profesjonalizm, ogromne...
~Marcin
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 maja 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry