TT Biuro

Współdzielenie biura - coworking

Gdynia, al. Zwycięstwa 241/13

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
wczoraj zarejestrowałam dzialalnosc wątek zamknięty mam adres w luksusowym biurowcu w Gdyni. To wazne bo na co dzien pracuje w...
~Ela Kochanowska
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2018

Szybko i bezproblemowo załatwiłem formalnosci wątek zamknięty Do tego pyszna kawka. Pani w sekretariacie krok po kroku pomogla mi wypelnic...
~Kamil Rychta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2018

Darmowe logo i pyszna kawa wątek zamknięty Podpisujac umowe na wirtualne biuro, otrzymalam mozliwosc darmowego...
~Magda K
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 listopada 2017

Polecam każdemu, szybko i bez problemow wątek zamknięty Wirtualne Biuro w Tritum Business Park polecam każdemu, kto nie chce...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 listopada 2017

Szybko i bez problemow wątek zamknięty Szybko zalatwilem wszystkie formalnosci na miejscu. Bardzo miłe Panie, które...
~Grzesiek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2017

Profesjonalne biuro dla wymagajacych wątek zamknięty Biuro zlokalizowane w Tritum w Gdyni Orłowo. Bardzo dobra lokalizacja, do...
~Jacek Krys.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 lipca 2017

Fajna lokalizacja wątek zamknięty Od kilku tygodni korzystam z wirtualnego biura w Tritum Business Park. Z...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 maja 2017

Piekne biuro w centrum Orłowa wątek zamknięty Biuro z bardzo dobra lokalizacja w centrum Orłowa. Poruszam sie komunikacja...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2017

Bardzo ladne biuro w dobrej lokalizacji wątek zamknięty Na plus lokalizacja. Jest gdzie zaparkowac. Gdy dostaje poczte, tego samego...
~Wlasna dzialalnosc
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 lutego 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry