Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
JH - opinia wątek zamknięty Rok temu wymieniali mi blok silnikowy do Forda Focusa. Wstawili mi szrot, po...
~JH
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 października 2020

Tomek - opinia wątek zamknięty W czerwcu regenerowałem turbinę w Octavii 1.9tdi oraz robiony był chip...
~Tomek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 sierpnia 2019

Polecam wątek zamknięty Chłopaki ogarnęli moje auto mimo problemów nie poddali się i dali radę,...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lutego 2019

Regeneracja turbo (Audi A3 8p) wątek zamknięty Ciekło mi delikatnie z turbiny. Pojechałem na regenerację i po rozmowie byłem...
~Lukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2018

Diagnoza usterki w BMW wątek zamknięty Totalna porażka.Nietrafiona diagnoza przez co poniosłem znaczną stratę...
~kierowca
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 stycznia 2018

Rzetelna firma! wątek zamknięty Miałam problem z utratą mocy w VW Sharan. Auto było u 4 mechaników przez 6...
~Paulina K.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2017

Rewelacyjne podejście do klienta, pełen profesjonalizm. wątek zamknięty Z pewnościa odwiedze ponownie Turbo Elite, sympatyczna i kulturalna obsługa,...
~Pawełek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 stycznia 2017

... wątek zamknięty Nie mam żadnego komunikatu pdf a mówią że do wymiany...na stacie mówią że moc...
~Klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 marca 2015

Rewelacja!!! wątek zamknięty Polecam!!! Dzisiaj robiłem chipa w swoim aucie. Jestem bardzo zadowolony z...
~Grzesiek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry