Widok

TYLKO GDPrawko

Dlaczego? Już tłumaczę.
Po 8 latach przerwy od ostatniego negatywnie zakończonego egzaminu do którego przygotowywała mnie szkoła której nazwy nawet napiszę (zresztą już upadała) postanowiłem znowu spróbować.
Szukałem OSK z dobrymi opiniami i pierwszym a zarazem najtrafniejszym wyborem było GDPrawko. Bez wazeliniarstwa, ale subiektywnie i zwięźle pisząc - nie zawiodą!
Wykłady Adama oraz Pawła na luzie i bez ciśnień. Zadają pytania kursantom i dają do myślenia - co ważne bo w mojej poprzedniej "szkółce" "szef" puszczali film i wychodził z sali... A tutaj wszystko wyjaśnią, zobrazują i odpowiedzą na każde pytanie.
Same jazdy z instruktorem Łukaszem to już czysta przyjemność - mega cierpliwy, opanowany i skupiony na poczynaniach kierującego. Elastyczny co do godzin jazdy, z możliwością rozpoczęcia jazd w wybranym przez siebie miejscu.
I tak podsumowując dzięki ww. egzamin dzisiaj zaliczony za pierwszym podejściem (poprzednie z innej szkoły odeszły w zapomnienie ;) ).
Więc jeśli masz jakieś wątpliwości - jak ja przed zapisaniem się - to rozwiewam je. Spróbuj a nie pożałujesz!
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: -
 
czas trwania kursu: 5
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Komentując tę opinie chce jednocześnie odnieść się do wielu wielu poprzednich. Jest nam niezmiernie miło czytać tak wiele ciepłych słów ale i rzeczowej oceny naszej pracy, która wspólnie z Waszym zaangażowaniem skutkuje zdanym egzaminem i możliwością uciechy z uzyskania Prawa Jazdy ! Raz jeszcze dziękuję w imieniu swoim i Zespołu GDprawko za wszystkie miłe słowa pod naszym adresem. Gwarantuję jednocześnie wszystkim szukającym dobrego OSK, że dołożymy wszelkich starań abyście Wy również mogli z czystym sumieniem dołożyć nam kolejne dobre opinie i oceny. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry