Widok

Ta produkcja- nie warto

Laguna- bogata firma na pozór stwarza miłe wrażenie, wnętrze i zewnątrz. Niestety Ty jako pracownik jestes tylko czastka, która ma za zadanie ta firmę wzbogacac i utrzymać w najlepszym stanie, aby towar był idelany dla klienta. Normę musisz swoją wyrobić, towar musi być idealny, chociaż i tak jest dużo wadliwych części, ktore nie jest się w stanie wszystko zauważyć, pracując w tak szybkim tempie, więc i tak często trafia uszkodzony i krzywy do sprzedaży:) albo w srodku danej części nie ocynkowany, gdzie i tak tego potem nikt nie zauważy z klientów. Szkoda że pracownicy dają się wykorzystywac nie mając nawet żadnej podwyżki od dłuższego czasu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Typowy Januszeks
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Niestety Ty jako pracownik jestes tylko czastka, która ma za zadanie ta firmę wzbogacac i utrzymać w najlepszym stanie, aby towar był idelany dla klienta."

A chciałbyś aby było na odwrót? Jako etatowiec miałbyś mieć przywileje prezesa? utrzymywać w złym stanie? wysyłać wadliwy towar do klienta?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Feromony w pracy (7 odpowiedzi)

Chciałabym wypróbować feromonów na ludziach z pracy pod wpływem pewnej publikacji o zachowaniach...

Własna gastronomia - czy się kalkuluje? (59 odpowiedzi)

Mam pytanie, głównie do mieszkańców Gdyni: jakie jest Wasze zdanie nt. poprowadzenia własnej...

Kursy/szkolenia (19 odpowiedzi)

Przykro mi - nie jestem kobietą, która ma max średnie wykształcenie - nie jestem ubezpieczona w...

do góry