Widok

Tą przychodnie powinni zamknąć!!

Ta przychodnia to jakiś żart!!! Pielęgniarki które tam pracują o ile można je nazwać pielęgniarkami robią wszystko tak jak by były tam za karę. O lekarzach nie wspomnę! Wcześniej leczyłem się u bardzo dobrego lekarza dr. Pasierbska. Niestety od zeszłego roku zmieniła przychodnie. Wtedy zapisałem się do dr. Romańczuk która tak naprawdę nie powinna leczyć... Utrudnia życie pacjentów... Bo długiej walce z przychodnią po prostu z niej zrezygnowałem i zmieniłem. Przychodnia gdzie teraz należę jest bardzo dobra. Miłe Panie, kompetentne - czysto, ładnie. Przychodnia VII Dwór kojarzy mi się z filmem daleko od noszy!
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: 1
 
czas oczekiwania: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
moje zdanie dotyczące tej wypowiedzi znajduję się w kolejnej opinii! Ludzie nie wierzcie co ten człowiek napisał.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Szanowna Pani... To jest moja opinia na temat tej przychodni więc Pani odpowiedź jest bez sensu. Napisałem swoje spostrzeżenia. Do przychodni nie można się dodzwonić. Aby się dostać do lekarza pierwszego kontaktu kiedy jesteś chory musisz się umawiać w tygodniowym wyprzedzeniem. Tak to już tam jest... Nie miła atmosfera, opryskliwa obsługa. Jeszcze kilka lat temu kiedy był poprzedni zespół Pielęgniarek i Lekarzy to bya przychodnia z prawdziwego zdarzenia. Teraz to kpina...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry