Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
niezadowolona mama - ocena przychodnia działa rodem z czasów komuny. 1. nie można sie dodzwonić....
~niezadowolona mama
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 27 października 2023

Dż - opinia Lekarze na poziomie wysokim, dodzwaniam się z pierwszego razu, panie z...
~Dż
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 marca 2023

Iza - opinia Polecam! Dr Gaca-Kruszyńska jest na prawdę świetnym specjalistą, uprzejma,...
~Iza
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 marca 2023

Bartłomiej - opinia Jestem pacjentem przychodni od dobrych dziesięciu lat. Normalne terminy na...
~Bartłomiej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 marca 2023

Przychodnia wątek zamknięty Ostatnio miałam okazję korzystać z usług tej przychodni. Z czystym sumieniem...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 czerwca 2013

po co im telefony wątek zamknięty NIE MA K. Szans żeby się tam dodzwonić recepcja jak za karę telefony mają w D.
~arecki
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 maja 2013

solidna przychodnia wątek zamknięty ogólnie nie jest źle - widać, że stara przychodnia i pigułom w rejestracji...
~Joystick
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2012

zła - opinia wątek zamknięty uważam że ta przychodnia to jakieś kpiny nie dość że kolejki są kilometrowe...
~zła
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2011

Tą przychodnie powinni zamknąć!! wątek zamknięty Ta przychodnia to jakiś żart!!! Pielęgniarki które tam pracują o ile można je...
~Pacjent - Paweł
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 marca 2012

Dr Romańczuk wątek zamknięty Jestem stałą pacjentką tej Poradni, byłam zapisana do różnych lekarzy, którzy...
~EgoOna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 marca 2012

zajebista przychodnia!!!! wątek zamknięty zespół dziewczyn pracujących w rejestracji jest wspaniały.Dziewczyny starają...
~Krzysztof Błażejewski
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 listopada 2011

Rehabilitacja wątek zamknięty Jestem pacjentką która już 3-krotnie korzystała z usług rehabilitacji w...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lipca 2011

Opinia poizytywna wątek zamknięty osobiście polecam tą przychodnię. Należałam wcześniej do innej przychodni...
~Beataaa50
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lipca 2011

poradnie K i pediatryczna wątek zamknięty niestety wyniosłam się choć przychodznię mam pod nosem - po tym jak mi dr...
~nordynka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 czerwca 2011

Nie można się dodzwonić wątek zamknięty Jestem osobą młodą i rzadko korzystam z usług lekarzy ale kiedy już...
~...
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 lutego 2011

rejestracja, to jakiś żart.. wątek zamknięty Wielokrotnie próbowałam się dodzwonić by zarejestrować dziecko na...
~O.K.
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 stycznia 2010

Okropne kolejki wątek zamknięty Jestem stałą pacjentką doktora Jankowskiego, którego uważam za bardzo dobrego...
~Barbara
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 listopada 2010

Poradnia "K" wątek zamknięty Chodzę do tej przychodni dość często, doktor Jankowski jest świetnym lekarzem...
~Tikabella
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 czerwca 2009

polecam tą przychodnię wątek zamknięty miałam okazję poznać dwie panie doktor i polecam! rejestratorki niestety nie...
~mama michałka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 stycznia 2009

jak za komuny... wątek zamknięty Lekarki sa naprawde super, z nimi nie ma problemow , jednak tak jak wczesniej...
~joasia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 września 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
30

postów

25

wątków

do góry