Widok

Tabletki Perfect Bust na powiększanie piersi

Dziewczyny początkowo zastanawiałam sie nad zabiegiem powiekszania piersi operacyjnym ale chyba zbytnia ze mnie panikara i raczej się na coś takiego nie zdecyduję :( Poza tym nawet jakbym się zdecydowała to musiałabym brac na to pożyczke. Aktualnie staram sie masować biust i stosować kremy ale nie pomaga. Zastnawiałam się jeszcze nad tabletkami Perfect Bust / Ale czy coś takiego może mieć jakiekolwiek działanie????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kremami i masażem możesz co najwyżej piersi ujędrnić. Powiększyć się nie da ;) Co nie znaczy, że nie warto tego robić bo ujędrnienie samo w sobie dużo daje jeśli chodzi o wygląd biustu. Co do tabletek perfect bust to mogę polecić. Mi z małego A urosły do B Chociaż wiadomo, że na każdego coś takiego inaczej działa ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ale sama przytyłaś czy jedynie piersi Ci się powiekszyły> Boję się w przypadku tabletek, że cała przytyję :P A raczej nie chciałabym przytyć ponieważ mam kilka kilogramów więcej. Co ironiczne to to, że mam mały biust.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No coż .Zdarza się :) Każda z nas jest inna. Nie, nie przytyłam.Tabletki zawieraja w sobie składniki, które ponoć działaja jedynie na wzrost biustu. A nie całego ciała. Polecam również krem z tej serii, bardzo przyjemny. Moim zdaniem lepsza jakość nawet od reklamowanego przez Krupę kremu esotiqa ( który nie był tez taki zły...).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja krem esotiq lubiłam, dostałam raz w boxie kosmetycznym ale jakbym sama miała sobie go kupować to raczej bym nie kupila bo jest trochę drogi :P Tak ogólnie to tabletki perfect bust równiez sie u mnie sprawdziły. TYle,że trzeba je brać dłużzej aby był efekt bo jak bierze się krótko to efektu nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Zamówiłam sobie te tabletki. Mam pytanie do osob , ktore je brały (o ile są tutaj takie) Szukałam w sieci innego tematu ale nie ma ;/ Ile brałyście tabletki? Po jakim czasie był efekt o ile był? A i czy warto jest domówić sobie krem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przeszłam kurację pól rok temu. Brałam je 4 miesiące Ogólnie to jestem zadowolona. Powiekszenie było, niewielkie ale za to biust sie bardzo ujędrnił na czym w sumie zależało mi bardziej (jakiegoś tam małego biustu nie mam ale grawitacja z wiekiem zadziałała). Krem miałam, no nie zachwycił mnie z uwagi na zapach. nie wiem czy dizałał czy tabletki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jaki ma zapach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie chodzi o to,ze jest to jakiś odpychający zapach, ale nie przepadam za perfumowanymi kosmetykami a tym bardziej za mocnymi kwiatowymi zapachami. Znam jednak osoby, które coś takiego lubią i im w sumie takie wonie mogą się podobać. Sama raczzej bym nie kupiła, ale kupiłam kilka opakowań na raz i dostałam go w gratisie to juz zużylam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli ogólnie jesteś zadowolona?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak. Planuje jeszcze na jesień powtórzyć kurację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Biorę pod uwagę kupienie sobie tych tabletek jednak martwi mnie tutaj jedna kwestia Mianowicie rostępy. Czy w trakcie powiekszania biustu tabletkami nie ma ryzyka pojawienia się na biuscie rostępów? Trochę się obawiam tego bo mam do nich tendencję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie miałam ale używałam również kremu z tej samej serii. Ponoć jak stosuje się krem to można uniknąć rozstępów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja powiększyłam biust specjalnymi ziołami brazylijskimi - Breastfem. Polecam bardzo dobre
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

kosmetyki azjatyckie - gdzie w Trójmieście? (17 odpowiedzi)

Naczytałam się trochę o kremach BB i podobno dobre właściwości mają tylko te oryginalne...

Keratynowe prostowanie włosów - kto próbował? (28 odpowiedzi)

Jak w temacie :) Warto zainwestować? Jeśli tak, to czy możecie polecić jakiegoś konkretnego...

Poleccie mi dobre solarium w Gdańsku (18 odpowiedzi)

Witam, Prosze o polecenie mi dobrego solarium w Gdańsku... Z góry dziekuje

do góry