Widok

Tabletki do zmywarki.

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Własnie zamontowali mi w kuchni zmywareczke,chce kupic tabletki do mycia ale jest tak duzy wybor,a nie wiem ktore sa dobre,napiszcie ktore uzywacie,ktorea macie sprawdzone:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
my używamy Claro
są nieco droższe od Calgonita ale znacznie lepiej domywają naczynia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ooo,dzieki,chyba widziałam je dzis w bomi:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Solmat
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
używałam tecsowych 5w1, lidlowych chyba 7w1, i somat. moim zdaniem nie różnią się.
dodatkowo nabłyszczacz i sól.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepsze są wieloskładnikowe(z solą), co by już nic nie trzeba było dosypywać.
Na dłuższym programie obojętnie jakie tablety zastosujesz, Somat czy Calogonit, naczynia będą domyte.
Gratuluję zakupu, oszczędzisz wodę. :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja używałam wielu i w końcu przekonałam się, że najtańsze tabletki W5 z Lidla są najlepsze - ale dodatkowo sól i nabłyszczacz. Naczynia lśnią. A z tabletek 5 czy 7 w 1 nie byłam do końca zadowolona - jednak mamy na pomorzu twardą wodę i naczynia są bardziej lśniące i czyste jak dodatkowo będzie sól i nabłyszczacz.

Gratuluję zakupu - będziesz zadowolona. Ja nie wyobrazam już sobie życia bez zmywarki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla mnie calgonit jest przereklamowany !!! Przenioslam sie na proszek Ludwika i naczynia sie blyszcza i sa pieknie domyte :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a moim zdaniem własnie calgonit sa najlepsze.somat czesto nie domywał.trzeba szukac w promocji wtedy wychodza naprawde tanio
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja używam tylko calgonit all in one,
jestem z nich zadowolona, nie dodaje już ani soli, ani nabłyszczacza
10.06.2006
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja najbardziej lubię te wypowiedzi, że NAJLEPSZE i najtańsze są z Lidla albo biedronki ;P oczywiście z jednoczesną krytyką tych markowych :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
też używam Calgonit i jak dla mnie są ok, oprocz nich uzywam też soli i nabłyszczacza...
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Markowych tabletek nie skrytykowałam. Podzieliłam się tylko moim doświadczeniem. Jeśli tańsze tabletki są tak samo dobre, to po co przepłacać.
Ja nie byłam zadowolona z tabletek 5, czy 7 w 1 - i tak musiałam dosypać soli i dolać nabłyszczacza, co było nieekonomiczne - ale może to wina twardej wody u mnie na osiedlu - nie wiem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
lidl w5, rossmann domol
najlepszy stosunek ceny do jakości
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zmywarkę mam od dość dawna i wypróbowałam chyba wszystko. U mnie najlepiej sprawdza się Calgonit, taki all in one. Najczęściej kupuję jak jest jakaś promocja. W zmywarce ładnie pachnie - szczególnie kostki cytrynowe.
Jeśli ktoś używa soli i nabłyszczacza oddzielnie, to polecam kupować najtańszą sól. I to sól i to sól, bez względu na markę ;)
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja po wypróbowaniu różnych wróciłam do Calgonitu, moim zdaniem najlepsze, na pewno nie polecam tabletek rossmanowskich.
używam tych zwykłych plus sól i nabłyszczacz. sól to sól, Ajeczka ma rację, ale jednak sól Somatu jest - z mojego doświadczenia - najbardziej wydajna, choć używam też Ludwika. płynu używałam dotychczas też Ludwika, a ostatnio kupiłam Aro w Makro i jest ok ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja te Domole rossmanowskie wyrzuciłam, nawet nie zużyłam wszystkich... nie domywały porządnie, a do tego często nie "wychodziły" z tego pojemniczka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja też Domole wyrzuciłam - jakos mi śmierdziały naczynia po nich.
Co do soli i nabłyszczacza mam podobne zdanie - wszytsko jedno jakiej firmy. Ale też mi się wydaje, że Somat była bardziej wydajna. Najczęściej jednak kupujemy sól W5 (tak jak tabletki) a nabłyszczacz różnie, czasem Ludwik. Zależy gdzie akurat zakupy robimy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
domol all in 1 jest ok, ale ja dodatkowo wlewam nabłyszczacza
używałam też calgonitu all in 1 i nie widzę różnicy -tylko w cenie bo sa ponad 2 razy droższe
a jak kiedyś mówili w reklamie: jesli nie ma różnicy to po co przepłacać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mi się tam naczynia błyszczeć nie muszą a im mniej chemii ładujemy do zmywary, tym lepiej. ;-) No ale każdy sobie rzepkę skrobie. :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki dziewczyny:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zmywarkę mamy od 4 lat.
domol i w5 + sól i nabłyszczacz wystarczające.
używaliśmy też calgonitu ale zniszczył nam szklanki - korozja szkła, pierwszy raz takie coś widziałem ale od tego czasu nie używamy tych super mocnych tabletek i proszków.
Zmywarkę mamy od 4 lat.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
My zmywarkę mamy od niedawna i też dopiero testuje. Przy długich programach Domol jest ok, ale przy najszybszym "praniu" tabletka się nie rozpuszcza, a naczynia są niedomyte :(Z kolei Calgonit All in sprawdził się nawet przy szybkim myciu, bez konieczności nabłyszczacza.

A czy płuczenie naczynia przed włożeniem do zmywarki?
image

HappyMum :))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Domol mi sie rozpuszcza-ten 7in1,somat czasem nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A i nie płucze:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez używam Lidlowych W5, są bardzo dobre no i tanie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludwik :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi też najbardziej pasują Lidlowskie W5 do tego sól i nabłyszczacz
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas calgonit na równi z lidlowym W5 + sól i nabłyszczacz, więc kupujemy W5 bo taniej :)
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja używam proszku, bo piorę na krótkich programach i mam niedużą zmywarkę. Cz w Lidlu jest proszek W5?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i stosuję od kilku miesięcy tych lidlowskich, jak dla mnie b. dobre...
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tabletki w5 z lidla są super, zreszta właściwie większość produktów firmy W5 z lidla jest ekstra ,a rewelacyjny jest juz w ogóle produkt w butelce na kamień, myje kabiny i sedes lepiej niż domestos i jest stosunkowo tani
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
;-)) Dokładnie. W5 b. dobre, a tanie.
Naczyń nie płuczę przed włożeniem do zmywarki - dla mnie mija się to z celem. Mam oszczędzać wodę przecież. A jeśli będę płukać to zużyję jej więcej.
Zgarniam tylko resztki i wsadzam do zmywarki. Zmywam co 2, 3 dni. Wiadomo, trochę śmierdzi jak dokłada się naczynia kolejnego dnia, ale jak zmywarka zamknięta, to nic nie czuć. I po tych 3 dniach wszystko idealnie się domywa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zmywarkę mamy niespełna roczek ale już większość dostępnych na rynku produktów wstępnie przetestowaliśmy.Mamy bardzo twardą wodę (powyżej max. nastawy zmywarki) dlatego musieliśmy zrezygnować z dobrego proszku ze względu na sól (2kg na tydzień - 7 myć). W5 all in one sprawdza się równie dobrze jak all in one calgonit (za 2x wyższą cenę), naczynia a głównie szkło ładnie się domywa i błyszczy i bez dodatkowej soli i nabłyszczacza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odradzam biedronkowe, mają zwyczaj się nie rozpuszczać
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja używam Calgonit ale równie dobre moim zdaniem są lidlowskie W5 czy coś takiego
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też kupuję kostki W5,sól i nabłyszczacz w Lidlu i baaardzo sobie chwalę.Kostki świetnie domywają a sól i nabłyszczacz starczają na bardzo długo.Zresztą wszystkie środki czystości mają tam b.dobre i w miarę tanie.Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rosmanowskie somat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
PROMOCJA

TABLETKI DO ZMYWARKI

pudełko > 16 sztuk 6,49 PLN
pudełko > 40 sztuk 12,99 PLN
pudełko >120 sztuk 24,50 PLN

BGH@op.pl

WYSYŁKA NATYCHMIASTOWA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Wyciągam stary wątek, ale chciałam się podzielić refleksjami. Po kilku paczkach Finisha (vel Calgonitu) kupiłam na próbę tabletki Somat, każda pakowana w osobny woreczek. Niestety, nie domywają naczyń nawet w wysokich temperaturach. Kolejna wada to "zmywanie" nadruków z naczyń – nie było tego problemu przy Finishu, a tu przy pierwszym myciu na kilku kubkach nadruki zmatowiały i zaczęły po prostu schodzić. Jedyny plus to brak zapachu po umyciu naczyń. Przy Finishu zostawał na naczyniach dosyć intensywny zapach.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lidl W5

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas finish poniszczył strasznie szkło,szklanki arcoroca wyglądają jak by szlifierą je ktoś czyścił ,przetestowaliśmy parę firm i używamy tylko W5 lidlowskich ,okazały się najlepsze, nawet na najkrótszym programie się rozpuszczają czego o somacie nie można powiedzieć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gosia, ale których tabletek Finshowych uzywasz? Bo moim zdaniem smierdzą najgorzej te "All in one", za to Classic, te najprostsze, prawie nie zostawiają zapachu.

Od lat też nie używam nabłyszczacza, ani pachnących zawieszek, żeby jeszcze zmniejszyć ilość wyczuwalnej chemii.

Najbardziej lubiłam zwykły proszek Calgonit, albo z Lidla. Zła jestem, że wszyscy wycofują proszki i sprzedają same tabletki. Myślałam, że polubię żele i będę je dozować w zależnosci od potrzeb jak kiedyś proszek, ale żele dopiero zostawiają straszny chemiczny zapach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Używałam trzech rodzajów: All-in-one takich które były zafoliowane w rozpuszczlnej folii, takich w osobnych woreczkach do rozpakowywania też z "wszystkim", a ostatnio takich jakby kapsułek żelowych z dwoma rodzajami granulków i czerwoną "kulką" z nabłyszczaczem. Wszystkie zostawiały zapach, ale najbardziej chyba te ostatnie.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli chyba "Classic" nie używałaś... Według mnie one są najznośniejsze jeśli chodzi o zapach, a domywają wszystko bez zarzutu. Sól tylko trzeba wsypać oddzielnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja uwzywam biedronkowych i chyba najlepeij mi pasuja
Ślub cywilny
image

Slub Kościelny

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W5 i raz w tygodniu pół cytryny,która likwiduje zapaszek w zmywarce po tygodniu wymieniam na świeżą
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i mi przypasowaly biedronkowe bardziej niz te z lidla ale pewnie u kazdej z nas jest inaczej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Próbowałam Somat i Calgonit, jak na razie jestem przy soli, nabłyszczaczu i najzwyklejszych tab. z LIDLA i to jest najlepsze. Biedronkowych nie próbowałam, kumpela ma tescowe tabletki i też jest zadowolona.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja uzywam od samego poczatku W5 z Lidla i spełniaja moje oczekiwania,wiem po znajomych ze uzywaly mega drogich i robil sie kamien na drzwiach od srodka a po W5 wszystko jest super domyte i co najlepsze zmywarka tez w srodku jest super jak nowa:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też używam teraz W5 i jestem zadowolona
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja używam żelu somat zazwyczaj w makro albo auchan jest promocja i za 43 zł są 3 butelki żelu, zawsze się rozpuszcza nawet na najkrótszym programie, na długo wystarcza, ładnie błyszczą sie po nim naczynia i są dobrze domyte
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja używam calgonit i somat w tabletkach. powiem szczerze że nie widzę żadnej różnicy w praniu.
Teraz kupiłam tabletki Ludwik ... zobaczymy czy dadzą radę:)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja używam proszek ludwika i jestem bardzoo zadowolona - muszę przetestować te z Lidla ciekawa jestem czy się sprawdzą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak te dronkowe pigułki się zwą? Nie widziałam ich ,albo jestem ślepa jak kret ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odkąd kupuje W5 to często mam niedomyte, śmierdzi ze zmywarki
wcześniej używałam Calgonit i do tego wracam jak skończę te W5


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Biedronkowe tabletki do zmywarki to ... Glosima , zmywarke mam od 2 miesiecy i szczerze powiedziawszy uzywam ich od poczatku mam jeszcze pól pudełka pakowane sa po 40 szt. Kupiłam je jakby z ,,przymusu,, :)) bo ,,spłukałam,, się finansowo na zakupie zmywarki więc sól W5 , nabłyszczacz Finisch no i biedronkowe tableteczki . Ale o dziwo jestem bardzo zadowolona z nich (nie mam co prawda porównania co do innych ) naczynia zawsze czyściutkie i domyte , nie zdarzyło mi sie jeszcze coś zostawiać na ,,drugie,, mycie ... naprawdę polecam , chociaż jak mi się te skonczą to byc może wypróbuję te z wyzszej półki ale raczej z ciekawości :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja dziś miałam "przygodę". Wsadziłam przypalony garnek (ale odmoczony wcześniej i opłukany) do zmywarki i cała ta spalenizna osadziła mi się na wszystkich naczyniach i sztućcach - przy programie 70 stopni. Wstawiłam jeszcze na pół godziny na 45 stopni i zrobiło sie jeszcze gorzej. Skończyło się na ręcznym myciu wszystkich naczyń :/ Nie wiem czy to wina pastylek Somat, ale chyba tak, bo przy Finishu przypalone garnki się domywały bez problemu.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,ile kosztuje przesyłka paczki tabletek 120 sztuk?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od wczoraj w biedronce są tabletki Finish Classic (te o słabym zapachu, bez nabłyszczacza i soli) 90 sztuk za 28 złotych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja używam proszku, nabłyszczacza i soli z Niemiec firmy finish i jestem bardzo zadowolona. Taki komplet wystarcza na strasznie długo, od ponad pol roku go używam i nawet połowy nie zużyłam. Raczej się wszystko domywa, w tym garnki i patelnie.
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadza sie. Wlasnie kupilam i sie nacielam. Tak niedomytych naczyn to jeszcze nie mialam (a przerobilam juz rozneCalgonity, Somaty i Domole EKO) z czego chyba najlepiej domywaly te ostatnie...
Teraz skusilam sie korzystna cena i chyba oddam te Finisze do sklepu bo na pewno nie umyje juz w nich. Ze zlosci kupilam w lidlu W5 eko, pranko wyszlo czysciutkie i lekko pachnace, wiec....moze sie przerzuce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja używałam tabletek calgonita i somata, na dzień dzisiejszy używam tylko proszku Calgonita finish PowerPowder, nabłyszczacz+sól i jestem bardzo zadowolona, ponieważ jak mam mniej rzeczy do wstawienia to mogę wsypać mniej proszku...
imageimage


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszedłem na to forum, żeby zobaczyć opinie o detergentach Ludwik, ale przy okazji napiszę swoje spostrzeżenia. Mam zmywarkę elektrolux 60cm. Przy okazji wizyty w serwisie (wizyta nie była związana ze zmywarką) uzyskałem info, że lepiej stosować proszek + sól + nabłyszczacz niż tabletki All-In-One. Podobno to bezpieczniejsze dla zmywarki (w zmywarce "krąży" bardziej miękka woda i nie osadza się tak kamień). Używałem wcześniej tabletek Somat Perfekt - zmywały ok, ale nie podobał mi się zapach naczyń. Ze zmywarką dostałem dwie tabletki Finish Powerball. Zużyłem jedna, ale nie pamiętam efektu - raczej był ok. W serwisie kupiłem 1kg proszku firmy Elektrolux, 1kg soli Elektrolux i nabłyszczacz firmy Scanpart (akurat nie było Elektroluxa). Zmywa bardzo dobrze i naczynia prawie nie mają zapachu. Otrzymałem info, że proszek zawsze lepiej i szybciej się rozpuści, niż tabletka i w ogóle lepiej domywa. Niestety proszek Elektroluxa do najtańszych nie należy, więc pewnie wypróbuję jeszcze Ludwika i to W5 z Lidla.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam,
Czy któraś z Was miała wodę tam gdzie znajduje sie filtr.Ostatnio zauważyłam,że pozostaje tam woda i nie wiem ,gdzie leży przyczyna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Z mojej strony polecam tabletki do zmywarek Ecover - pasują do wszystkich typów i nie wymagają użycia nabłyszczacza :).
https://hipoalergiczny24.pl/pl/p/Ecover-Tabletki-do-zmywarki-All-in-one-25-szt-500g/595
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

U mnie nieźle sprawdzają się tabletki Sunlight. Mam cytrynowe all in one więc nie musze dokupywac soli ani nabłyszczacza. Domywają i bez problemu można je dostać. Kosztuja niewiele i można je kupic zarówno w małych jak i dużych opakowaniach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Moja zmywarka bierze codziennie witaminę D, lekarz jej zalecił
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Biedna zmywarka, pewnie wygląda niewyraźnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Działki Leśne

Apartamenty Wolności (7 odpowiedzi)

Apartamenty Wolności, zlokalizowane pomiędzy Śródmieściem Gdyni i Trójmiejskim Parkiem...

do góry