Widok

Tabletki i kremy powiększające biust

Widziałam że w sieci reklamuje się wiele takich złotych cudownych środków i mam pytanie czy któraś z Was coś takiego stosowała?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama wcześniej byłam pewna, ze powiekszająco działają jedynie srodki hormonalne ale po tym jak mój biust pogorszył się w wyglądzie po karmieniu powinnam spróbować. Ogólnie poczytałam sobie opinie w sieci i zamówiłam tabletki, które były na pierwszym miejscu w rankingu ( w moim przypadku były to tabletki Perfect bust).No i brałam przez cale 3 miesiące i jestem pod wrazeniem i jestem bardzo zaskoczona tym, że to działą bo biust jest wiekszy, bardziej jędrny i wyglada zdecydowanie lepiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stosowałaś je razem z kremem? Mam ochotę spróbować ale z głowy z tyłu świta mi myśl, ze jakby te tabletki były takie skuteczne to pewnie nikt nie oddawałby sie operacjom plastycznym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie masz co liczyć na efekty jak przy operacji plastycznej. Tabletki nie powiększą Ci piersi o kilka rozmiarów, nie ma nawet takiej możliwości. Możesz liczyć natomiast na poprawę jędrności i ogólnego ich wygladu. Moim zdaniem warto ale rób jak chcesz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Jaka suszarka do włosów? (36 odpowiedzi)

Czy możecie polecić suszarkę, która jak najmniej niszczy włosy i jednocześnie szybko suszy? Moja...

Poleccie mi dobre solarium w Gdańsku (18 odpowiedzi)

Witam, Prosze o polecenie mi dobrego solarium w Gdańsku... Z góry dziekuje

Sklep internetowy z markowymi ubraniami (94 odpowiedzi)

Hej, mam pytanie, ktoś zamawiał z was na tej stronie? Firma jest nowa, dosyć wysokie zniżki i...

do góry