Wpadłem do Ancymon Sushi z polecenia i naprawdę się nie zawiodłem. Sushi świeże, dobrze przygotowane i bardzo smaczne. Porcje konkretne, składniki wysokiej jakości, a wszystko podane estetycznie. Obsługa miła i pomocna, zamówienie dostałem szybko. Czuć, że ludzie znają się na tym, co robią. Zdecydowanie jedno z lepszych miejsc na sushi w okolicy. Na pewno wrócę i będę polecał znajomym. 5/5!