Taj Mahal

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdynia, wejscie od ul.Wladyslawa IV 43

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krzysztof - opinia wątek zamknięty Bardzo małe porcje a ceny z kosmosu do dań głównych trzeba osobno płacić za...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2022

Nie jest smacznie wątek zamknięty Nie jest smacznie, mięso suche. Paneer Pakora to jakieś nieporozumienie....
~Tomek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 grudnia 2018

Słabiutko... wątek zamknięty Jedzenie średnie, szału nie ma (np. baranina), na pewno nie warte 50 zł za...
~Adrian
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lutego 2017

Greg wątek zamknięty Cena jak z kosmosu za bardzo proste i tanie jedzenie.
~Greg
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 lutego 2018

Zawsze wracam, nie ma lepszej indyjskiej kuchni w Trójmieście wątek zamknięty Od kilku lat regularnie wracam. Doskonałe jedzenie. Zestawy lunchowe w bardzo...
~Aga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 stycznia 2018

Pysznie, zestaw dla dwojga wątek zamknięty Ostatni raz byłem tu... jak jeszcze byli na Mściwoja. ;-) Jak dla mnie...
~Jakub
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 stycznia 2018

rozczarowanie po przeczytaniu wcześniejszych komentarzy wątek zamknięty nie polecam przypalonej lub spalonej baraniny podanej na grubo siekanej...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 października 2016

Gulasz za stówe wątek zamknięty Obsługa miła. Gulasz z baraniny smakował jak wołowina. Orientalność potraw...
~Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 września 2016

%## wątek zamknięty Fajna karta, chleb świetny. Kurczak z pieca był niestety lekko przypalony i...
~Dawid
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 maja 2016

Warto odwiedzić Taj Mahal wątek zamknięty Polecano mi tą restaurację więc chciałam się przekonać, czy faktycznie jest...
~Eliza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lutego 2016

Bardzo fajna restauracja. wątek zamknięty Wybrałem się tam z narzeczoną wieczorem. Kelner bardzo miły, profesjonalne...
~Kamil
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2015

PYSZNIE wątek zamknięty Zdecydowanie najlepsza indyjska restauracja w Trójmieście.
~Dominika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2015

Wyjątkowe miejsce wątek zamknięty Taj Mahal odkryłam przypadkiem, jeszcze kiedy funkcjonowali na...
~Becia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 lipca 2015

Andzia - opinia wątek zamknięty Kuchnia godna polecenia
~Andzia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 maja 2015

Moja ulubiona restauracja wątek zamknięty uwielbiam te restauracje.moj numer jeden podczas wizyty w Gdynii.polecam
~marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 maja 2015

Dania wegetarianskie wątek zamknięty Polecam dania wegetarianskie - istna rewelacja! Bardzo mila i profesjonalna...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 lutego 2015

nikita - opinia wątek zamknięty kierując się opiniami na Forum poszłam sprawdzić czy to jest tak dobra...
~nikita
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 września 2014

Lubię tę restaurację wątek zamknięty Lubiłam ją jeszcze jak była na Przebendowskich. Wtedy też miała dużo...
~mmm
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 września 2014

bardzo mi smakowało wątek zamknięty Byłem pierwszy raz i na pewno tam wrócę. Jedzenie bardzo smaczne, obsługa...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 września 2014

Tak sobie wątek zamknięty Obsługa kelnerska doskonała, dania oryginalnie podane. Reszta to pikowanie w...
~Kocio
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
74

postów

72

wątków

do góry