Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paulina - ocena Polecam salon pani Pauliny Tajemnice urody, profesjonalne zabiegi...
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 13 sierpnia 2024

Agnieszka - ocena Super usługa pani Paulina przekłuwała córce uszy. Wielki profesjonalizm
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 9 lutego 2024

Monia - ocena Podobało mi się, miło i ciepło w środku, ludzie w porządku Polecam
~Monia
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 14 grudnia 2023

Anetta - ocena Dziękuję Pani Lilii za przepiękne rzęsy. Na pewno będę wracała co 2-3...
~Anetta
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 21 listopada 2023

Anetta - ocena Cudowny gabinet o niepowtarzalnym wystroju. Zabiegi na twarz wykonane...
~Anetta
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 21 listopada 2023

Monika - ocena Serdecznie polecam Tajemnice Urody. Zabieg pierwszorzędny, od początku do...
~Monika
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 7 października 2023

Ewa - ocena Najlepszy salon, w którym miałam przyjemność być Szczególnie polecam zabiegi...
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 września 2023

Kasia - ocena Efekt niesamowity. Nie muszę używać kredki do oczu. Moje oczy uzyskały...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 września 2023

Magda - ocena Najpiękniejsze rzęsy jakie kiedykolwiek miałam, Pani Liliana idealnie...
~Magda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 września 2023

Magda - ocena Super atmosfera, pyszna kawa
~Magda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 września 2023

Magda - ocena Profesjonalna i miła obsługa, Pani Paulina i Julia najlepsi fachowcy w swojej...
~Magda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 września 2023

Weronika - ocena Stylistka bardzo delikatna i spokojna. zabieg przebiegł bardzo przyjemnie,...
~Weronika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 września 2023

Zuzanna - ocena Pani Lila bardzo staranna i dokładna. kolor położony pod same skórki. jestem...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 września 2023

Marysia - ocena Wystrój totalnie inny. Nigdy nie widziałam tak ciepłego gabinetu. Atmosfera...
~Marysia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 września 2023

Magda - ocena Jestem bardzo zadowolona z usług. Pani Kosmetolog świetnie pomogła mi z moim...
~Magda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 września 2023

Krystyna M. - opinia Dzień dobry. Pani Paulino, dziękuję za profesjonalizm. Zrobi Pani wszystko...
~Krystyna M.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 września 2023

Ania M. - opinia Dotychczas korzystałam z zabiegu na twarz oraz makijażu permanentnego brwii i...
~Ania M.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 czerwca 2023

Ola - opinia To fantastyczny gabinet kosmetologiczny, który zdecydowanie zasługuje na...
~Ola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 maja 2023

Ola - opinia Super miejsce, zawsze wychodzę zrelaksowana.
~Ola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 maja 2023

Elokerka - opinia Trafiłam do gabinetu dość przypadkowo, potrzebowałam pilnej pomocy w piątkowe...
~Elokerka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 maja 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry