Jestem absolwentką tej szkoły. Ukończyłam ją kilka lat temu, ale od znajomych wiem, że nadal nic się nie zmieniło. Ja natomiast muszę powiedzieć, że mam uczucia mieszane co do tej szkoły. Na pewno po raz kolejny nie wybrałabym tej szkoły. Nauczyciele wiadomo jak wszędzie różni, tylko tyle, że niektórzy nie potrafią docenić osoby, która się stara i naprawdę pracuje, poza tym ocenianie przez wielu nauczycieli jest bardzo nieobiektywne. Wiem to z własnego doświadczenie, zasługiwałam na wyższą ocenę niż dostałam, ale nauczycielka postawiła mi ją tylko dlatego, że bała się innej uczennicy, która też chciała ocenę wyższą. Ponadto nauczycielka od biologii, .... wiele osób aby zdać maturę z biologii musiało chodzić na korepetycje, a tak raczej nie powinno być. Ale koniec tych wywodów, pochwalić mogę tutaj panią od angielskiego Kuczkowska-Tyszka, wspaniała nauczycielka, dzięki niej nauczyłam się doskonale angielskiego, pani Katanowska - od chemii, bardzo dobrze uczy. Ale cóż ogólnie negatywnie jest.