Technikum nr 18

Technika

Gdańsk, Grzegorza Piramowicza 1/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Roman - opinia wątek zamknięty Nie wszyscy nauczyciele byli godni szacunku...napewno nie Leon i Celina.
~Roman
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 maja 2020

Polecam wszystkim! wątek zamknięty Naprawdę bardzo polecam wszystkim. Poziom nauczania wysoki, na studia...
~iwona
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2012

conradinum najlepsza szkoła jaka istnieje wątek zamknięty pozdrawiam elite co stała przy wejściu!:) a szkołe polecam naprawde super klimat
~tg
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 października 2011

Po technikum wątek zamknięty Naprawdę zachęcam wszystkich do wybrania tej szkoły a szczególnie technikum...
~Mechatronik
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 maja 2011

łza się w oku kręci :) wątek zamknięty Mimo , że skończyłem tą szkołę prawie 5 lat temu , to wciąż żywe są...
~Bartek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 lutego 2011

Polecam! wątek zamknięty naprawdę wszystkim gorąco polecam! Poziom nauczania wysoki- zwłaszcza jeśli...
~akme
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 czerwca 2009

REWELACYJNA wątek zamknięty z*******a szkoła ;)
~gall anonim
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 czerwca 2009

bardzo, bardzo, bardzo polecam.. wątek zamknięty Ukończyłam tą szkołę rok temu... szkoła wspaniała, z klimatem, atmosferą,...
~Mapecia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 lutego 2009

Superrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Szkoła świetna. To liceum spodobało mi się od razu, jak tylko pierwszy raz...
~Mała
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 grudnia 2008

Świetna! wątek zamknięty Świetna!
~Nie interesuj sie !
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 września 2008

POLECAM :D wątek zamknięty Witam, ukończyłam tą szkołę w tym roku i jestem z niej bardzo zadowolona.....
~Panna A.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 lipca 2008

Moja buda :)) wątek zamknięty Chodzę do tej szkoły 2 lata. Ogólnie podoba mi się w niej, lecz nauka czasem...
~Koliberek1990
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 lipca 2008

Świetna wątek zamknięty Chodzę do tej szkoły i uważam, że jest bardzo dobra ! Daje dużo możliwości...
~kiki
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 czerwca 2008

Taka sobie... wątek zamknięty Jestem absolwentką tej szkoły. Ukończyłam ją kilka lat temu, ale od znajomych...
~aki
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 maja 2008

ZABA - opinia wątek zamknięty MOJE KOCHANE CONRADINUM KTORE SKONCZYLAM 10 LAT TEMU DO TEJ PORY WSPOMINAM...
~ZABA
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 września 2007

paula - opinia wątek zamknięty mam pytanie jakie są progi do tej szkoly?
~paula
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 3 czerwca 2007

Uczeń - opinia wątek zamknięty Eh, jestem związany z tą szkołą już prawie dwa lata i nigdy nie zmieniłbym...
~Uczeń
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 28 lutego 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20

postów

17

wątków

do góry