Tako

Restauracje

Gdynia, Świętojańska 21

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Hmtchr - opinia wątek zamknięty Jedzenie to chyba Meksyku na obrazku nawet nie widziało. Kiepskie gotowce....
~Hmtchr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 kwietnia 2022

Regina - opinia wątek zamknięty Good service.exeptiona food.recomend cushion on The seat outside and...
~Regina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 maja 2021

Bieta - opinia wątek zamknięty Zamówienie z dostawą. Zimne i bez smaku. Sądziłam, że jak meksykańska to...
~Bieta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2020

Paweł - opinia wątek zamknięty Najlepszy Meksyk w Gdyni, za każdym razem świeże i bardzo smaczne jedzenie !...
~Paweł
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lutego 2020

Ka - opinia wątek zamknięty bardzo miły lokal z dobry jedzeniem.
~Ka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 listopada 2019

lokal w Gdańsku wątek zamknięty odwiedziłem dziś lokal w garnizonie i muszę stwierdzić, że choć jedzenie było...
~heins zhammer
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 maja 2019

Bez Dwóch Zdań, Cud Miód i Orzeszki!! wątek zamknięty Nic dodać nic ująć, Cała ekipa jak i Dania najlepsze jakie mogły być,...
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 grudnia 2018

~Paweł
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 września 2018

Przemiły czas spędzony w ... Tako wątek zamknięty Jedzenie w tako niezmiennie pyszne.. Zamówiliśmy deskę przystawek tako, można...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 września 2018

Najlepsza meksykańska knajpka w trójmieście wątek zamknięty Bardzo smaczne jedzenie, przemiła obsługa. Ceny adekwatne do jakości dań....
~Darek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 września 2018

Bardzo mi przykro... ale tak nie można... wątek zamknięty Odwiedziłem lokal ze swoją "lepszą połową" Niestety oboje wyszliśmy...
~Szymon
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 czerwca 2018

Rozczarowana wątek zamknięty Od pewnego czasu zbierałam się żeby odwiedzić to miejsce, poprzednim razem...
~Niemiło rozczarowana
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2018

polecam wątek zamknięty Bardzo polecam. Najlepsza meksykańska restauracja w trójmieście.
~xyz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 marca 2018

Dobre na szybki obiad wątek zamknięty Dzięki za opcje wegańskie. Jedzenie jest smaczne i świeże jedzenie. Na minus...
~Ella
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 grudnia 2017

Bardzo smacznie i nie drogo wątek zamknięty Bardzo smaczne jedzenie, pysznie przygotowane. Nie rozumiem, że ktoś narzeka,...
~BEATA
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 listopada 2016

Porażka wątek zamknięty Zamówiłam tortille Fish, mając ochote na zjedzenie ryby po czym otrzymałam...
~Julia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 maja 2017

Porażka pod każdym względem wątek zamknięty Wybraliśmy się dziś do "Tako" z rodziną. Niestety zostaliśmy nie mile...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 marca 2017

Masakara !!!! wątek zamknięty Czas oczekiwania na dania to 40 minut. Nie polecam, bo dania podane w taki...
~Andzia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2016

Chilli con carne obok chilli con carne nawet nie stało wątek zamknięty Byliśmy wczoraj.Zamówiliśmy dwa razy burrito z chilli con carne.Na danie...
~bartek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2016

Polecam, warto wpaść wątek zamknięty Przepyszne empanadas
~:)
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 maja 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry