Widok

Tam się bardzo mało dzieje

Szkoła, w której jest bardzo mało imprez, konkursów itp. Z niekorzyścią zwłaszcza dla uczniów zdolnych, którzy nie mają jak się sprawdzić. Mówię tu o poziomie klas IV-VI, nie wiem jak na innych poziomach. Uczniowie są bardzo anonimowi, a nauczyciele sprawiają wrażenie jakby wszystko robili z obowiązku i od niechcenia ( przynajmniej większość z nich). Brak ciekawych zajęć pozalekcyjnych, typu teatralne, dziennikarskie ( w tak dużej szkole) Dlaczego? Czy brakuje po prostu tam ludzi z pasją? Piszę to jako rodzic. Szkoła dla uczniów przeciętnych, ale raczej nie dla zdolnych.
Moja ocena
poziom nauczania: 4
 
zajęcia dodatkowe: 2
 
wyposażenie: 3
 
bezpieczeństwo: 3
 
ocena ogólna: 3
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 12
Wydaje mi się , że opinia tej internautki jest bardzo mało obiektywna. Kół zainteresowań jest bardzo dużo.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ta szkoła jest 3 z kolei mojej córki .Tak się złożyła .Uważam ,że ocena powyższa jest trochę nieobiektywna.Dla mnie wyposażenie jest ok , dużo nowoczesnych środków , zwłaszcza w klasach 1-3 .Moja córka ciągle bierze udział w różnych konkursach .Niestety są rodzice , którzy zawsze będą marudzić .Mam takie mamusie obok siebie na zebraniach , aż przykro słuchać .
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry