Szkoła Podstawowa nr 86

Szkoły podstawowe

Gdańsk, Wielkopolska 20

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
horsham - opinia wątek zamknięty Polecam, widać pracę nauczycieli. Nie ma lepszej w okolicy.
~horsham
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 sierpnia 2021

Wściekły rodzic - opinia wątek zamknięty Najgorsza szkoła podstawowa w Gdańsku, dzieci podzielone na dwie grupy, część...
~Wściekły rodzic
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 stycznia 2022

Jakub - opinia wątek zamknięty Okropna szkoła w której prawa i dobro uczniów są na ostatnim miejscu
~Jakub
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 stycznia 2022

Kiepsko wątek zamknięty Cieszę się, że zostaje w tej szkole jeszcze 2 lata, ale chyba tylko ze...
~Uczeń
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 marca 2017

absolwent - opinia wątek zamknięty Szkoła promuje miernotę i bardzo skutecznie podcina skrzydła uczniom...
~absolwent
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 czerwca 2016

Likwidacja zerówek na rok 2015/16 !!! wątek zamknięty Witam! Jestem bardzo zawiedziont tą szkołą. Mieszkamy w bliskim sąsiedztwie,...
~Rozczarowany rodzic
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 marca 2015

Dobra szkoła. wątek zamknięty Szkoła bardzo dobra. Mam dużo wspaniałych wspomnień z niej. Wygląda bardzo...
~były uczeń
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 października 2014

bibi - opinia wątek zamknięty Nauczyciele starego rocznika do wymiany! Za mało angażują się w poszerzanie...
~bibi
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2013

Trochę lepiej niż przeciętna. wątek zamknięty Szkoła jest ładna z zewnątrz i wewnątrz. W ciągu trzech lat zdarzyło się raz...
~Filip
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 lipca 2013

klasa pierwsza dla 6 latków wątek zamknięty W tym roku moja córka kończy 6 lat i chce zapisać ją do pierwszej klasy....
~grzegorz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 lutego 2013

Tam się bardzo mało dzieje wątek zamknięty Szkoła, w której jest bardzo mało imprez, konkursów itp. Z niekorzyścią...
~Alda
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 marca 2012

ja polecam wątek zamknięty szkoła dobra - dla uczniów, którzy chcą się uczyć. wydaje mi się, ze dla...
~c.c.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 września 2012

Super Szkola!!! wątek zamknięty Pisze jako rodzic uczniów, którzy przedtem chodzili do prywatnej szkoły. 86...
~Iiiiiiii
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2012

polecam wątek zamknięty szkoła może troche przepełniona, ale nauczyciele bardzo zaangazowani i w...
~k.c.
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 marca 2010

polecam wątek zamknięty Szkołe dobrze wspominam, a Ci co mówią że patola to poprostu dzieci płaczki....
~J.K
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 września 2009

patola. wątek zamknięty choc budynek bardzo czysty, to w szkole jest przepelnienie, co za tym idzie...
~olka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 maja 2009

Nie Wiadomo Kto To Jest - opinia wątek zamknięty Uważam,że Szkoła Podstawowa nr 86 jest nie najlepszym środkiem nauki dla dzieci.
~Nie Wiadomo Kto To Jest
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 czerwca 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
26

postów

17

wątków

do góry