Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anita Z - opinia Nie polecam firmy , brak kompetencji , nie działający sprzęt: mikrofon i...
~Anita Z
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 kwietnia 2023

Henryka - opinia wątek zamknięty Po raz trzeci korzystam z usług Zakładu pogrzebowego Tanatos . Przeurocze...
~Henryka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 lutego 2022

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Szanowni Państwo, Chciałabym Państwu bardzo serdecznie podziękować, za...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 lutego 2022

Anna Marciniak - opinia wątek zamknięty Profesjonalna, godna zaufania obsluga. Taktowni, punktualni pracownicy....
~Anna Marciniak
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 października 2021

Katarzyna Rogalska - opinia wątek zamknięty Szanowni Państwo, Na ręce Pani Jolanty Błaszkiewicz, składamy wszystkim...
~Katarzyna Rogalska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 maja 2021

Emil - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalny zakład pogrzebowy. Wszystko odbyło się zgodnie z moimi...
~Emil
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 lutego 2021

Barbara Karpow - opinia wątek zamknięty Pragnę podziękować firmie Tanatos - Gdańsk ul. Jaskółcza za profesjonalne i...
~Barbara Karpow
4

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 lutego 2020

Krystian - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuję firmię tanatos wszystko było super
~Krystian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lutego 2020

Podziękowanie wątek zamknięty Bardzo dziękuję za udzielenie, niezbędnej pomocy w pełni profesjonalnej na...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 maja 2019

Polecam i dziękuję wątek zamknięty Serdecznie dziękuję firmie Tanatos za przewóz zwłok mojego taty Bogdana i...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 lipca 2018

10/10 wątek zamknięty Bardzo dziękuję za profesjonalnie wykonaną usługę pogrzebowa, za indywidualne...
~Watson
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 stycznia 2018

Pogrzeb syna wątek zamknięty Witam wszystkich, którzy muszą skorzystać w ciężkiej chwili rozstania z...
~Irena Klinkosz
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2010

Podziękowanie wątek zamknięty Serdecznie dziękuję za oprawę pogrzebu mojej mamy Zofii oraz piękne wieńce...
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 października 2016

PODZIĘKOWANIE wątek zamknięty W imieniu swoim i mojej siostry składam podziękowania za wspaniale...
~Beata .S.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 marca 2016

Nieetyczne zachowanie wątek zamknięty Moja siostra opisała na forum dzisiejszą sytuację ale myślę że wymaga ona...
~Aneta
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 maja 2012

Polecam i bardzo dziękuje. wątek zamknięty Chcę podziękować firmie Tanatos która organizowała pogrzeb mojej ukochanej...
~Mariola Szczepańska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

profesjonalnie wątek zamknięty chce podziękować firmie Tanatos za profesjonalną organizację pogrzebu mamy,za...
~Anna Zienkiewicz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 stycznia 2015

Tanatos wątek zamknięty Szczerze moge polecić tą firme jeśli chodzi o takie sytuacje jak pogrzeb ,...
~kamila
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 września 2014

Polecam wątek zamknięty Firma Tanatos wykazala sie nie lada profesjonalizmem podczas pogrzebu Mamy....
~Rochlicki Pawel
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 czerwca 2014

Joanna Stromska - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Profesjonalna i pełna zrozumienia pomoc w trakcie...
~Joanna Stromska
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
45

postów

27

wątków

do góry