Widok

Tani notariusz

Przymierzam się do kupna mieszkania używanego. Wiem, że notariusze mają określoną stawkę maksymalną, ale nie muszą aż tyle kasować... Szukam taniego notariusza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez się podpisuje i także szukam notariusza.Czy notariusz zajmuje sie także umową przedwstępną kupna mieszkania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podaj e-mail
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co wiem nie ma tanich notariuszy. Nawet jak uzgodnisz juz telefonicznie kwote i to i tak beda probowali zrobic Ciebie w balona - albo nie dolicza VATU o ktorym sie dowiesz przy placeniu albo czegos innego. Troche aktow notarialnych juz "przerabialem". Jest ot zwykla mafia i niestety w tym kraju nie mozna nic z tym zrobic.... zeby chociaz jakosc uslug byla przyzwoita - na to tez nie licz. No i za nic nie odpowiadaja bo akt jest tak spisany ze cal aodpowiedzialnosc jest po stronie petenta.
Ale powodzenia....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
madzia111.19@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pamiętaj, że na takich rzeczach jak notariusz czy adwokat nie ma co oszczędzać. Nie zawsze drogi znaczy dobry, ale popytaj o opinie. Pani Cejrowska ma bardzo dobrą opinię, ludzie ją chwalą, dlatego sama wybrałam jej kancelarię jak potrzebowałam i również mogę się dołączyć do tych osób, które mówią, że jest niesamowita. Teraz ciężko o kogoś rzetelnego, kto faktycznie pomoże. Ale Pani Cejrowska pomogła mi odzyskać wiarę w ludzi, że jeszcze jest jakaś nadzieja :) Bardzo profesjonalna, a przy tym sympatyczna i pomocna. Nigdy tak dobrze nie siedziało mi się na spotkaniu z notariuszem :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Też polecam tą notariusz, pełen profesjonalizm. Wszędzie można negocjować stawki, bo te urzędowo ustalone to są stawki maksymalne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Negocjowac mozesz ale wynegocjujesz pewnie netto a okaze sie ze masz zaplacic brutto.... hihi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

jakie drzwi ? (27 odpowiedzi)

Drzwi zakupione za około 500zł w markecie mimo, że mają nazwę wzmacniane to całkowicie nie...

Wynajmować czy na kredyt brać... Jak żyć? (181 odpowiedzi)

Co lepsze, a może co gorsze..?! Bawić się w wynajem, spłacać czyjś kredyt czy już lepiej zacząć...

Zakup mieszkania w trójmieście (73 odpowiedzi)

Witaj Was wszystkich rodowitych trój-mieszczan jak i trójmiejskich imigrantów, ;) tych drugich...

do góry