Widok

Taniec White Slide.

Chciałabym sie dowiedzieć czy wiecie coś o tej szkole? Jak tam jest? Macie strone www, telefon, cokolwiek. : )

pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie, nie maja strony www - ciezko czegokolwiek sie wywiedziec :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zajecia odbywają się w XX lo na Morenie przy ul.Dobrowolskiego.Można wpasć w czwartek (godz:16.30-17.30) albo w sobotę (godz:14-15) i pogadać z instruktorką. Koszt zajec,to 70 zł za miesiąc.Pozdrawiam i zapraszam;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Acha tylko jak byście chciały wpasć pogadać w ta sobotę, to od godz:15-16, bo dopiero zaczynamy i wyjątkowo jest w innych godzinach.:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry