Widok

Tapety

Jelitkowo Temat dostępny też na forum:
Poszukuje sklepu z tapetami z normalnymi cenami, widziałam na trasie Wejherowo-Gdynia ale nie miałam okazji zajrzeć. gdzie poza Castorama, OBI itp mogę znaleźć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szczerze mowiąc nie wiem jak tam wygląda cenowo, ale ładne tapety widzialam w sklepie z farbami Flugger.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ika kolor koło hali Olivia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jako projektant wnętrz polecam:
www.decormaison.pl/
dostępne w rewalacyjnym , kameralnym sklepiku w Gdyni ul. Władysława IV 28 (za batorym- po lewej stronie)
Fragmenty kolekcji odnalezć można tez w sklepach Flugera pod inna nazwą. Sklepik jest uroczy - trzeba mieć trochę czasu jest ze 100 katalogów...też innych producentów( np. takich mercedesów jak Marbert nie wiem za ile , ale drogie- metaliczne, powyższy producent to ceny kilkadziesiąt złotych za rolkę, mozliwosc prezentacji- aranżacji na scianach - na stronie internetowej. Warto.
W raze pytań - prosze o kontakt:
0 794 63 55 33
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.integrostyl.pl/ ceny sa wysokie ale jakoscia bija na glowe zwykle tapety papierowe, cos o tym wiem bo je ukladam INREDO@WP.PL
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedy szukałem tapety na czas naprawy znalazłem sklep http://wonderwall-studio.pl/collections. Tam znalazłem wiele opcji piękne tapety i kupił je tam na cały dom.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bym po prostu użyła wyszukiwarki, taki zbitek jak "sklep z tapetami gdynia" w google powinien załatwić sprawę tego zakupu ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czemu nie Castorama? Ja wszystkie tapety kupuję tam i nie zawiodłem się ani razu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Castoramie maja bardzo dobre jakościowo tapety. I wiele ciekawych wzorów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Gdzie kupic okna PCV w Wejherowie? (4 odpowiedzi)

Musze wymienic okna mozecie polecic jakas sprawdzona firme.

Zakup mieszkania w trójmieście (73 odpowiedzi)

Witaj Was wszystkich rodowitych trój-mieszczan jak i trójmiejskich imigrantów, ;) tych drugich...

rachunki za prad z Energii - licznik "inteligentny" (10 odpowiedzi)

Witam. Mam taki problem : od poczatku tego roku to juz drugi rachunek za energie elektryczna,...

do góry