Widok

Targi Mieszkaniowe Nowy Dom Nowe Mieszkanie

Opinie do imprezy: Targi Mieszkaniowe Nowy Dom Nowe Mieszkanie, 22 października 2016 - 23 października 2016 godz. 10:00 - 17:00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nowe inwestycje w Gdansku a na targi znowu Invest Komfort boi sie przyjsc

Invest Komfort tak sie boi swoich klientow, ktorych nieustannie naciaga na zakazane umowy deweloperskie, ukryte oplaty, zawyzone metraze, nieprofosjonalnych doradcow kredytowych, tanie wykonastwo i mnostwo powaznych usterek ze chowa sie i nie pokazuje na targach.
Prawda i tak wychodzi dlatego ladne reklamy w niczym nie pomoga a oszukani klienci i tak sie im dobiora do d.....
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie musza bo nie maja mieszkan dla bida-januszy...

Taka prawda..Myslisz, ze ludzie u nich kupujacy to sami frajerzy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jednego juz zabolalo...

Minus 1)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

wprost uwielbiam, jak ktoś kończy zdanie stwierdzeniem

"taka prawda".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Deweloper MJ Architekcji /Grupa InwestycyjnaTójka lub kolejna nowa jakaśnazwa - :)

nie mamy do dziś aktów notarialnych choć za[łaciliśmy 100% wartości mieszkań. Czekamy 5 rok. Gdynia - Myśliwskie Tarasy :(
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie ileś lat temu

wykręcili na zakupie mieszkania. Byla rezerwacja, trzymali, kombinowali miesiącami. Potem oddali opłatę rezerwacyjną i koniec. A w międzyczasie ceny wyrwały mocno do góry i nie było szansy na zakup mieszkania w takiej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wielki Kack

Nowe mieszkania Trójmiasto (31 odpowiedzi)

Jak wygląda rynek nowych mieszkań w Trójmieście? Chciałabym zorientować się co może mi ten region...

Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt? (413 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy żałujecie, że wzięliście...

do góry