Widok

Targi i obsługa

Dnia 29.09.2018r razem z mężem wybraliśmy się na targi dziecięce do Gdańska, mimo ogromnego parkingu bardzo ciężko było zaparkować ale po chwili się udało. Wchodząc do sklepu było bardzo dużo ludzi, a cała obsługa sklepu była zajęta. Po chwili rozejrzenia sie podeszła do nas bardzo miła Pani o imieniu Asia. Pokazała nam wózki i fotele, przedstawiła atuty każdego z nich. Postanowiliśmy kupić fotelik marki NUNA który zdaniem Pani Asi a także Pana w czarnych włosach który przedstawiał później markę innym osoba była najbezpieczniejsze na rynku. Tak się stało że Pani Asia zafascynowala mnie również wózkiem tej marki, niestety mąż był niechetny ale po chwili rozmowy z Panią Asia podzielił moje zdanie że jest to wózek właśnie dla nas. Z Panem od marki dogadaliśmy jaki kolor wózka byśmy chcieli. I w taki oto sposób razem z mężem następnego dnia przyjechaliśmy kupić wymarzony komplet dla naszego dziecka.

Jeżeli chcecie być profesjonalnie obsłużeni, musicie koniecznie jechać do Gdańska i pytać o Panią Asię. Ma bardzo duża wiedzę i jest przemiła osoba z którą może porozmawiać dosłownie o wszystkim.

Polecam sklep i obsluge, na pewno wrócimy po resztę wyprawki dla naszego syna!
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość asortymentu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Pani Wiktorio,
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Zapraszamy ponownie do naszego sklepu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry