Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Natalia - ocena Pan Adrian to profesjonalista, pomógł wybrać nasz pierwszy fotelik i wózek.
~Natalia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 10 marca 2024

M - opinia Nie polecam niestety ale sklep organizuje targi, gdzie później nie potrafi...
~M
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 14 czerwca 2023

Aga - opinia wątek zamknięty Polecam sklep Akpol. Miła i profesjonalna obsługa. Szeroki asortyment.
~Aga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 stycznia 2020

Polecam wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i duży wybór, warto pojechać osobiście
~Krystyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 lutego 2019

Targi i obsługa wątek zamknięty Dnia 29.09.2018r razem z mężem wybraliśmy się na targi dziecięce do Gdańska,...
~Wiktoria Kepa
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 października 2018

Oferta i obsługa sklepu. wątek zamknięty Z racji kilkudniowej akcji dotyczącej fotelików postanowiłem wstąpić do...
~Rafał Sawicki
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 czerwca 2018

:-))) wątek zamknięty jestem bardzo zadowolona z obsługi Pana Mateusza, fachowe podejście. Sklep o...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 października 2017

Przemiła obsługa wątek zamknięty W weekend wybraliśmy się z mężem na zakupy w poszukiwaniu wózka. Nie byliśmy...
~Basia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 października 2017

Dobry sklep z duzym wyborem wątek zamknięty Z Akpolem mam juz duze doswiadczenie, najpierw przy kompletowaniu wyprawki,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 października 2017

Zadowolona z zakupów wątek zamknięty Świetna i przemiła obsługa ,Polecam rozmowę z panią Sylwia -świetny i...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 października 2017

"super promocje+super obsluga" wątek zamknięty "super promocje+super obsluga" Byłam dziś z mężem z myślą zakupu...
~legomaniaczka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 grudnia 2016

Ocena sklepu Akpol w Gdańsku wątek zamknięty Zostając ojcem wcześniaka, obudziłem się w przysłowiowym ręku w nocniku. Nie...
~Max Wójcik
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2016

POLECAM AKPOL W GDYNI wątek zamknięty bardzo polecam akpol na grabowku.mila obsluga szczegolnie Pani w czarnych...
~Gosia 31
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2011

Akpol Baby Gdańsk w remoncie, ale otwarty wątek zamknięty Hej, był ktoś ostatnio w akpolu w Gdańsku? bo widziałam, że są remonty, ale...
~kaska
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 marca 2015

dziekuję za miłe zakupy wątek zamknięty do tej pory nie mialam potrzeby odwiedzania sklepu Akpol ale wiele o nim...
~marcia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 grudnia 2014

To nie powinno się nazywać hurtownia. wątek zamknięty Witam. Na początku przestrzegam przed tym sklepem wszystkich świeżo...
~Darooo
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 października 2012

Bardzo dobry sklep wątek zamknięty Świetny sklep z bardzo dużym asortymentem i przystępnymi cenami (zdecydowanie...
~Greg
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 maja 2014

Bardzo fajny sklep wątek zamknięty Lubimy z mężem robić zakupy w Akpol Baby. Obsługa w sklepie jest przemiła,...
~Hania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 stycznia 2014

polecam wątek zamknięty bardzo lubimy ten sklep, duży wybór towarów, przystępne ceny i dobra...
~ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 stycznia 2014

dziekuje pani Aniu wątek zamknięty Bardzo dziekuje pani Ani za porady, doradzenie w zakupach, Pani Ania jest...
~gosiaczek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 listopada 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
74

postów

52

wątków

do góry