Widok

To nie powinno się nazywać hurtownia.

Witam. Na początku przestrzegam przed tym sklepem wszystkich świeżo upieczonych rodziców, zwlaszcza tych,którzy lubią rozsądnie wydawać kasę i nie przepłacać. To nie jest żadna hurtownia. To jest tylko stary utarty sterotyp. Ceny jak na Batorym. Przesada i to totalna. Prosty przykład: mleko NAN tam kosztuje 47, czasami 49 zł za dużą puchę, a w wielu sklepach kosztuje 42, a w AUCHAN 39żł. Więc pytam skąd ta cena? Jak na hurtownie to chyba trochę przegięcie. Fotelik do auta dla dzieci 11-18kg firmy BESAFE który kupiłem w innym sklepie i za który dałem 810zł a w AKPOLu kosztował 970zł. No to już w ogóle oszalałem na widok tej ceny. Owszem asortyment jest ogromny, obsługa nie najgorsza, chociaż w weekendy powinno być ich więcej z racji napływu większej ilości klientów, ale ceny kompletnie wyśrubowane. To sklep dla bogatych snobów, a nie dla ludzi przeciętnego dochodu. Ja nie polecam. Wręcz przestrzegam.
Moja ocena
obsługa: 4
 
oferta: 5
 
jakość asortymentu: 5
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 3
 
3.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 12
Zgadzam się z Kolegą Daroo w 100 %. Jest dokładnie tak jak napisał. Nic dodać nic ująć! Jest tam wszystko, ale ceny są z kosmosu. Jest to "hurtownia " dla snobów.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11

Ceny z kosmosu to są w ToysRus czy Smyku, w Akpolu są dość przystępne

...taniej można kupić tylko w internecie. Jak na specjalistyczny sklep jest dobrze choć zawsze mogłoby być taniej
ps. Pomijam sklepy niespecjalistyczne typu hipermarkety Tesco czy Carrefour bo tam 90% towaru nadaje się prosto na śmietnik choć jeśli akurat mają TAKI SAM produkt jak w Akpolu to w hiper zwykle kupisz go taniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry