Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Passacik - ocena Super warsztat wjechałem sprawdzone odrazu że siatka walnięta, Pan odrazu...
~Passacik
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 10 października 2023

Marek - opinia Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Polecam bardzo!!!
~Marek
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 12 lipca 2023

Jarek. S. - opinia wątek zamknięty jestem pod ogromnym pozytywnym wrażeniem. wszystko super, bardzo uczciwe...
~Jarek. S.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 stycznia 2022

Stary Człowiek . - opinia wątek zamknięty Szybko zrobione , cena ok . moja 3 wizyta w ciągu 7-8 lat ? - polecam !
~Stary Człowiek .
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 lutego 2021

Wzorcowy warsztat wątek zamknięty Fachowość w pełnym wydaniu, bez zbędnych "opisów" , krótko rzeczowo, normalne...
~Marek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 września 2019

Naprawa wątek zamknięty Bardzo dobry warsztat porządnie i fachowo.Polecam :)
~Karol
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lutego 2018

Gatunek wymierający uczciwych fachowców wątek zamknięty Za każdym razem jak mam problem z tłumikiem, wiem gdzie jechać. Serwisuje w...
~Almera ;)
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lipca 2017

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem- nie dość, że naprawa została zrobiona w ciągu paru...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 czerwca 2017

Fachowiec za uczciwą cenę. wątek zamknięty Usługa szybka, fachowa i cenowo jak najbardziej uczciwia. W porównaniu do cen...
~J.Z.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 czerwca 2017

Fachowiec wątek zamknięty Super szybko i bez ściemy, najlepsi w Gdańsku. POLECAM
~tom
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 maja 2017

Super warsztat wątek zamknięty Tłumik wymieniony na miejscu, mila obsługa,niska cena. będę wszystkim polecać...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 maja 2017

Audi a6 c5 avant wątek zamknięty Co tu dużo mówić, warsztat może i skromny, ale wachowiec pełną gębą :) w 10...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2017

Wybawca pierdzących samochodów wątek zamknięty Jestem naprawdę bardzo zadowolony z podejścia, a także z jakości i szybkości...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2017

Maciej - opinia wątek zamknięty Sprawna i bardzo szybko obsługa. Wymiana układu wydechowego w mega szybkim...
~Maciej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 listopada 2016

Rewelacja ! wątek zamknięty Polecam, wizyta bardzo przyjemna, wymiana tłumika zrobiona szybciej niz...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 lipca 2016

Profesjonalny warsztat wątek zamknięty Zazwyczaj nie wystawiam opinii ale obok tego warsztatu nie można przejść...
~Sebatian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 lipca 2016

Złącze elastyczne wątek zamknięty Polecam! Nie bylem umowiony, przyjechalem po diagnoze. W 20 minut postawiono...
~Szymon
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lipca 2016

Polecam! wątek zamknięty Fachowa robota, szybko sprawnie i w bardzo dobrej cenie! Jak najbardziej mogę...
~Krystian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2016

Fachowcy! wątek zamknięty Byłem zmuszony do naprawy tłumika w innym warsztacie, lecz po tygodniu...
~Paweł
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2016

urwany tłumik wątek zamknięty Witam, szybko, tanio i profesjonalnie. nie mam co się rozpisywać, każdemu...
~seba
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry