Tassel

Projektowanie stron www

Gdańsk, Kaprów 3A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marek - opinia nowy temat Współpraca z Panem Michałem przeszła o niebo, moje najśmielsze oczekiwania....
~Marek
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 7 sierpnia 2020

Monitoring Systems Marcin Multaniak - opinia nowy temat Polecam w 100%, nasza strona powstała w 2018 r, a mimo to kilka razy w roku...
~Monitoring Systems Marcin Multan
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 27 kwietnia 2020

Darek - opinia super firma polecam , zaufanie i szybkość dobra cena
~Darek
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 4 lutego 2020

Grzegorz - opinia Rzetelne podejście do klienta. Całe zlecenie przebiegło sprawnie i na temat....
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 27 stycznia 2020

Kosayar Sp. z o.o. - opinia Polecam firmę Tassel.pl pod każdym względem. Profesjonalne podejście do...
~Kosayar Sp. z o.o.
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 14 stycznia 2020

Marcin Nawrocki - opinia Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Tassel przy wykonywaniu strony...
~Marcin Nawrocki
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 23 grudnia 2019

Feel Gdańsk Walking Tours - opinia Firma wykonała dla nas stronę bardzo szybko i profesjonalnie. Właściciel Pan...
~Feel Gdańsk Walking Tours
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 21 listopada 2019

Sebastian Grajczyński - opinia Firma tassel jest godną polecenia z uwagi na rzetelność, sumienność,...
~Sebastian Grajczyński
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 16 października 2019

Polecam szczególnie !!!! Polecam firmę Tassel - świetna jakość usługi, przystępne ceny a co...
~Karolina
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 8 października 2019

Pełen profesjonalizm Skorzystałem z usługi Tasssel na wykonanie strony www wraz z blogiem oraz...
~Hubert
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 sierpnia 2019

Polecamy Firma Kono Sp. z o.o. Polecamy firmę Tassel.pl pod każdym względem. Jest to profesjonalna firma,...
~Kono Sp. z o.o.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 lipca 2019

Polecam! Moja Kancelaria skorzystała z usług firmy Tassel - otrzymaliśmy bardzo fajną...
~Marek Kaszewski
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 lipca 2019

kampigranci.pl Serdecznie polecam firmę Tassel.pl. Profesjonalna obsługa, krótki czas...
~Piotr Gussmann
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 lipca 2019

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Skorzystaliśmy z usług P. Michała dwukrotnie - przy stworzeniu strony...
~electronixa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 września 2018

polecam! Rzetelne i profesjonalne podejście do klienta i zadania wątek zamknięty Bardzo polecam firmę tassel jako wykonawcę stron internetowych. Moja strona...
~suprima
-

dodano: 9 września 2018

Polecam usługi firmy Tassel wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z projektu i wykonania strony internetowej....
~Anna
-

dodano: 6 czerwca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry