Widok

Tatuaże

Dziewczyny, gdzie w Trójmieście zrobię ładny tatuaż nie przepłacając?
Nie szukam rzemieślnika, ale kogoś, kto potrafi dobrać/stworzyć wzór specjalnie dla klienta...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja robiłam 10 lat temu w "Tat-studio" na Bora Komorowskiego (Gdańsk-Przymorze)


mój ex też tam robił - kilka lat po mnie :)

http://www.tattoo.com.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia robiłas u Dagmary i Miska ? koleś jest z brodą, a jego zona taka trochę męska w bojówkach ?
ona jest po ASP i robi fantastyczne tatuaze, mogę ich polecić, choc sama nie mam żadnego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi robił facet :P wtedy nie byli małżeństwem :) nie wiem jak teraz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja robiłam kilka lat temu w Sopocie na ul.Puławskiego u Maorysa. Jestem bardzo zadowolona. On robił tatuaże Chylińskiej, robił tez gwiazdom zmywalne tatuaże na potrzeby filmów, zresztą sam grał w filmie "Sztos". Mój tatuaż jest dosyć duży i płaciłam gdzieś ok. 300zł.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej ja też robiłam swój tatuaż w Maorysie. po 7 latach nie wyblakł, nie zamazuje się. wygląda jek świeżynka. polecam. wybieram sietam ponownie po drugi tatuaż.
szczęśliwa mamuśka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja robiłam w czerwcu,same kolory bez konturów, u Świosta w sopocie. łatwe dogadanie tematu, super wykonanie, zagoił się dobrze
"Życia nie oszukasz"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też robiłam w Sopocie na Puławskiego, ale bardzo dawno i wydaje mi sie, ze tego studio juz tam nie ma, ale mogę sie mylić oczywiscie.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kaś, a jesteś zadowolona?

Orientuje się ktoś gdzie teraz jest to studia jeżeli nie na Puławskiego?

:-)
Dziękuję za podpowiedzi!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podpowiecie mi jeszcze jak długo po wykonaniu tatuażu trzeba to miejsce mieć zakryte, jak długo się goi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem zadowolona, ale nie pamietam jak długo sie goiło. Ale nie trwało to za długo. Miałam robione bardzo cienka kreską wiec mialam tylko pare dni troszke strupków i potem troche to swędziało. Ale tak to chyba tylko pierwszy dzien miałam smarowane maścia i przykryte taka jakby folią, a potem tylko smarowałam ta maścią, ale nei pamietam co to za maść była. W razie czego zdaje sie mozna zwykłym alantanem smarować. O ile pamietam, to pierwsze kilka dni nie mozna wystawic na słońce - do momentu az strupki zejda.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
24, 25 będzie w stoczni konwent, można się przejsć i zobaczyć rózne studia.
Nie radziłabym jednak robic tatuazu w lato, lepiej jesienią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekawe czy karmienie piersią jest przeciwwskazaniem...
Odwiedzenie konwentu dobry pomysł. :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
teoretycznie karmienie piersia nie powinno byc przeciwwskazaniem, ale ja bym nie ryzykowała:) Na konwencie beda studia z całej Polski. Polecam Dagmarę i Celtik studio z Inowrocławia. Aha ... ni i Dereniowa z Warszawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam Dagmare ze studia na Bora-komorowskiego, jestem zadowolona z efektu, a pierwszy mialam robiony 11 lat temu,nastepny ponad rok temu. ja wybralabym jednak jesien/zime na robienie. dalej mi tatuaze szybko zagoily sie, ale na udzie miejsce bylo mniej spuchniete niz, na stopie i generalnie bardziej bolalo, szczegolnie przy palcach na stopie...ja jak opalam sie to na miejsca tatuazy klade krem z faktorem ok.50 albo bloker i wtedy kolor jest taki sam, nie wybiela sie, ale na pewno ok. miesiaca nie moglam wystawiac tego miejsca na slonce...
image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny moze to głupie pytanie ale szczepicie się na żółtaczke przed? Bo ja też chce zrobić tatuaż ale właśnie nie wiem co z tą żółtaczką.
paula a dla czego byś nie ryzykowała przy karmieniu? co ma jedno z drugim wspolnego ? :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie, nie szczepilam sie
image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również nie zamierzam się szczepić, przed pobytem w szpitalu się nie szczepiłam to do tatuażu mam się szczepić? ;-)

Chcę duży tatuaż, nie kilka kresek - ma ktoś taki? Kompletnie nie wiem jak się dba o takie cudo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakoś tak bym sie bała podczas karmienia, w koncu to ingerencja. przeciez nie bede wiecznie karmić:) mam taką nadzieję:) (karmie 10 miesiąc)

w studio dokładnie Ci powiedza jak masz pielegnować tatuaż. Przede wszystkim folia spozywcza przez 2 doby i masc alantan albo bephanten. wtedy nie robia sie strupy, póxniej samo smarowanie.

Jak ktos źle znowi ból, to polecam emlę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moj jest taki średni gdzies 10x10cm, ale naklucia nie były glębokie, wiec szybko sie goiło szybko. Myśle, ze to tez zalezy w jakim miejscu chcesz. Ja mam na ramieniu, w tym miejscu jest gruba skóra, ale np w okolicy kostki jest delikatniejsza i tam zapewne dłuzej sie goi.
I nie szczepiłam sie na żółtaczke.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wzgórze św. Maksymiliana

Poszukiwania pracy. (65 odpowiedzi)

zapraszam do rejestracji na http://bezrobotnetrojmiasto.pl/ nie wiem jak Wy ale ja od...

Biedronka ul. Bema (9 odpowiedzi)

Czy ktoś wie kiedy jest otwarcie Biedronki na ul.Bema w byłej Hali sportowej??

do góry